Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a valaki (tudom ki) megtudt...

Ha a valaki (tudom ki) megtudta a facebookomhoz a jelszóm és megváltoztatta és én kértem az email cimemre a biztonsáhi kódot dea facebook javasolta hogy tegyem biztonságossá a fiókom mit kell csinálnom? , (többi lent)

Figyelt kérdés

mát töltöttem magamrol képet meg mindent megcsináltam a végén irta is hogy köszönjük hogy megcsinálta.De mikor be akarok lépni az uj jelszómmal akkor megint elöröl kell kezdeni nem lehet valahogyan visszamondani???

SEGITSETEK!!!!4



2014. máj. 1. 12:18
 1/3 anonim válasza:
Minden ismerősödnek küldd el e-mail-ben, hogy mi történt, mert ilyenkor szeretettel küldenek trágár dolgokat nekik, majd szerintem csinálj egy új profilt. De várj. Messengered nincs?
2014. máj. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de van csak aki elöbb megvaáltoztatta a jelszómat ugy állitotta be hogy kijelentkezés egyéb ezközökböl és igy amint beléptem kijelentkezett a telomon is a facebookbol és amesegnerböl...nem akarok uj profilt mert már 700 felett vannak ismeröseim meg képeimet ujbol feltölteni....sok lenne
2014. máj. 30. 17:08
 3/3 anonim válasza:
nekemi s sok ismerősöm van a messengeremvalahogy vissza kéne hozni
2023. jún. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!