Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet lag, ugráló ping....

Internet lag, ugráló ping. Javaslat?

Figyelt kérdés

Én a modemre gyanakszom, de az internet szolgáltatóm nem hajlandó kicserélni csak ha le/feltöltés visszaesés lép fel.

Háttérprogram nem fut, régi és új gépemen is megvolt ez a jelenség. Fps-ek játszhatatlanná váltak. Megnéztem commanderben is ott ugyan ez történik az átlag 14 ms válaszidő felugrik akár 400-500 ms-re is aztán vissza áll normál ms-re, nagyjából 6-7 másodpercenként ismételve ezt a folyamatot. Próbáltam már sok mindent, de a gyanúm még mindig az, h a modem a hibás. ugyanis ha áramtalanítom majd újra áram alá helyezem 4-5 percig lag mentesek a játékok majd elkezdődik a ping trambulinozás, teljesen mindegy melyik játék és, h milyen szerverre lépek föl vele. ADSL 5mb/s, Invitel a szolgáltató.



#lag #modem hiba ? #Ineternet kapcsolat
2014. máj. 1. 23:01
 1/2 Tengor ***** válasza:
Csak modem van, routern nincs?
2014. máj. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak modem
2014. máj. 2. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!