Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook adatlapom hibás....

Alterion kérdése:

A Facebook adatlapom hibás. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ki akartam cserélni a Facebook-on az Email címemet, de nem küldött igazoló üzenetet az új címre. Kb 5-6 próbálkozás után feladtam, de akkor vettem észre hogy az adatlapomhoz nem tudok hozzáférni.

"Sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el.

Lehet, hogy hibás hivatkozásra kattintottál, vagy az oldalt eltávolították."

Be tudok jelentkezni, látom a kezdőlapot, az üzeneteimbe be tudok menni, de a saját adatlapomat nem tudom megnézni (mások sem).

Már 6 Emailt küldtem a Facebook csapatának, de semmi választ nem kaptam.



#hiba #Facebook #adatlap #error #Facebook error #FB Error
2014. máj. 8. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a bejelentkezéshez szükséges e-mail címet nem is lehet módosítani.
2014. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1 -esnek:

A bejelentkezéshez szükséges e-mail címet LEHET módosítani!


Kérdezőnek:

Próbálkozz később, lehet, hogy a face szervereivel valami gond van. Nekem is volt már hasonló gondom. Nekem a post -okat nem akarta betölteni. Írtam nekik, visszaírtak, de semmi megoldás. Néhány nap után magától megjavúlt. Akkoriban másoknak is voltak hasonló gondjai, ezért gondoltam, hogy a szerverekkel van valami...


Vagy próbáld meg deaktiválni a fiókod és egy nap múlva lépj be újra. Vagy a fiók törléssel próbálkozz, majd lépj be egy nap múlva (ezzel visszavonod a törlést és egy nap talán elég az adatok helyreállítására)


Vagy csak simán csinálj magadnak egy új Face fiókot. Az tiszta lessz! :)

2014. máj. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Még nincs megoldva a problémám, íme amiket kipróbáltam:

- Sikerült az Email címemet megváltoztatni (elírtam az Email címet az elején) de az adatlapomat még mindig nem jeleníti meg senki számára.

- Sikerült az új címen belépnem, de a Becenevem nem engedi megváltoztatni. Azt írja hogy "hiba történt, próbálkozzon később".


Szerintem a Becenévvel lesz gond.

Az új Email címemben az "Altorien" szó szerepel és ezt akartam becenévnek is, de véletlenül "Alterion"-t írtam.


Most ez az amit nem enged lecserélni, és valószínűleg ez az amiért nem látja senki az adatlapom, elvégre a Becenév az oldal nevében is szerepel.


Nem tudom mit tegyek :S

2014. máj. 10. 18:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Bár már írtam egyszer, hogy töröld a fiókodat (ideiglenesen) aztán egy nap múlva lépj be újra (legalább 24 óra múlva) és ekkorra talán megoldódik a dolog.


Ezen az URL -en kérheted a törlést:


[link]


14 napig marad meg a fiókod.

Ezen időn belűl várj legalább egy napot, aztán lépj be újra.

2014. máj. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ráklikkeltem a linkedre, de nem hangzik túl ígéretesen...


"Ha úgy gondolod, hogy többé nem fogod a Facebook-ot használni és szeretnéd a profilodat törölni, akkor mi törölni fogjuk. ***Ne felejtsd el, hogy többé nem leszel képes a régi profilodat újraaktiválni és minden hozzáadott adatod el fog veszni!***"


Nincs egy nap után újraaktiválás...

Elég ha csak felfüggesztem egy napra?

2014. máj. 13. 23:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Már csináltam ilyet, 10 napot vártam. Újra beléptem és csak annyi volt, hogy megkérdezte, megszakítom -e a törlést. Megszakítottam. Visszajutottam a fiókomba és meg volt minden adat. A 14 napos dologra nem figyelmeztet a legelején, de később majd írja.
2014. máj. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazad volt, töröltem és ezt az üzenetet dobta ki a végén:


"A fiókod deaktiválásra került, és végleges törlésre kerül 14 napon belül. Ha a következő 14 nap egyikén belépsz a fiókodba, még lehetőséged lesz megszakítani a törlést."


Hagyom 2 napig aztán újra belépek.

Ha így sem sikerülne akkor nincs már választásom és törölnöm az adatlapom, majd új Facebook-ot csinálok.


2 nap múlva jelzek.

2014. máj. 14. 15:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha letelt az a két nap, akkor privátban írd meg nekem ennek az oldalnak az URL -jét! Csakhogy visszataláljak, mert nem biztos, hogy addigra még közel lessz a megválaszolt kérdésekben a lista teteljéhez.
2014. máj. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!