Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Istenem. Explorer-t használok...

Rizsaa kérdése:

Istenem. Explorer-t használok és állandoan uj ablakba oldalakat nyit meg magátol a böngésző. Mitől van ez? Hol tudom le tiltani? írtora idegesítő, nemtudok normálisan netezni, mert télleg MINDIG megnyitja pl: travián vagy mi az a játék .

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor csinált ilyet a gépem, amikor összeszedtem egy vírust. Mondanám, hogy futtass le egy keresést, de a vírusirtónak már jeleznie kellet volna. Ha pedig nincs vírusirtó, akkor már ne telepíts, késő. Próbálkozz rendszer-visszaállítással, hátha bejön, ha nem rendszer újratelepítés.
2014. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tengor ***** válasza:
Tegyél fel reklám blokkolót és állítsd be a felugró ablakokat. Az igazi böngészőkhöz van ilyen, biztosan az Explorerhez is találni ilyesmit...
2014. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
win 8.1 em van , állitolG alapbol van rajta vírusirtó.. annyira nem értek hozzá.. igen reklám blokkoló lenne jo...
2014. máj. 12. 09:13
 4/9 madmaxx ***** válasza:

légyszi telepíts egy másik böngészőt - én IT ban utazom - az Internet Explorerre pedig van egy régi kis beszólás - csak a fososak használnak Firefoxot v. Chrome-ot, a vakmerők Explorert!

Az explorer lassú, és boldog-boldogtalant átenged...

2014. máj. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Töltsd le, rakd föl: [link]
2014. máj. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2014. máj. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem a böngészővel van a gond, hát ennyire hülye nem vagyok :D nekem egy program kell ami jo, mert ez a adblock is szar. ugyan ugy előjönnek..
2014. máj. 17. 18:58
 8/9 anonim válasza:
Valószínűleg vírusos a géped. Próbáld meg megkeresni a hibát egy vírusirtóval.
2014. máj. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia!


Nálad az a gond, hogy nem vírusos a géped, hanem egy féreg kapaszkodik rá a böngésződre. Ezt (pl. avast) vírus irtóval soha de az életbe nem fogod megtalálni! Kérj meg egy hozzáértő embert, aki kitörli a férget a gépedből. Jelenleg nálam is ez van, még én se tudtam sajnos megoldani a problémám :(

Jelenleg csak ezt a programot tudom ajánlani, hogy töltsd le, ez kitöröl néhány kártékony fájlt a gépedből, de ezt a bizonyos férget nem találja sajnos meg... :/ -ja és a felugró ablakokat mindig blokkolni fogja amíg rajta lesz a gépeden ez a program:

Malwarebytes Anti-Malware



Csak ennyit tudtam segíteni :(



Üdv,

Tóth Ákos

2015. márc. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!