Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Net-Tv szolgáltatásnál gondom...

Net-Tv szolgáltatásnál gondom van, mi lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A Net-tv szolgáltatónál vagyok december óta és semmi gond nem volt egészen múlthét péntekig. A net egyszerűen meghülyült. Napközben a ping 100-600 között ugrál. Reggel,éjfél után viszont teljesen jó. Nem értem mi lehet a gond, a wifi jelszavas, semmi nem megy a gépen ami zabálná(x-fire stb).Esetleg lefuttatok egy víruskeresést de nem hiszem hogy bármi ilyen gond lenne. Az egész házban ez a gond (router). A router viszonylag új szóval nem hiszem hogy be krepált. Kezd zavarni mert semmit nem tudok játszani( bármilyen internetes játék stb).A speedtest.net nem igazán jelzi a problémát,vagy csak nagy ritkán. A teamspeak 3 ping mérője viszont mutatja hogy gáz van, a cmd-ben is ugyan ez a helyzet. A kérdés az hogy most a szolgáltatónál vagy nálam vagy mindkettőnk hibája? Kihívni nem akarok szakembert, ha nincs itt probléma csak jól lehúznak (nem tudom mennyit kérhetnek el ilyen kihívásért, ha valaki körülbelül tudja az is jó). Előre is köszi a válaszokat !

2014. máj. 14. 22:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!