Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a probléma a skypemmál?

Ignác Gergely kérdése:

Mi a probléma a skypemmál?

Figyelt kérdés
Nekem már régóta van skypem.De amióta véltetlenül rámentem arra,hogy a windows minden programot frissítsen azóta van gond.A skypem megváltozott(gondolom új verzió)ez mind szép és jó de a skype az offline ismerősöket úgy adja be,mintha fenn lennének,de ha más fellép azt nem jelzi és offlinénak mutatja(gondolom én mivel a nap 12 órájában változatlanul ugyan azok vannak fent).Oké.Gondoltam kijelentkezek és vissza.Na de hoppá!Rámegyek az ikonra behozza az ablakot és ennyi.Nincs olyan ablak,hogy jelszó felhsználó név.Csak egy üres kék ablak aminek a tetején ott a skype felirat.Letöltöm a skypet megint!Kitöröltem minden skypes cuccot.Letöltöm de amikor telepíti azt írja,hogy nem tudja felrakni.Töltsek le egy új verziót.Rendben!Letöltöm feltette,de megint az a üres kék ablak! Nagyon kéne segítség mivel nekem elég fontos a Skype

2014. máj. 17. 09:49
 1/5 anonim válasza:

Jó kérdés. Szerintem hanyagold és hogy miért? 1. jobban lefoglalja a gépet

2. macerásabb pont az ilyenek miatt

Szerintem inkább szedj le egy ts3-at ha haverokhoz kell. Vagy ha rokonokkal beszélsz esetleg akkor csak annyi a dolgod megadod nekik az ip-t és két kattintásból fel tudnak menni a ts3 szerverre.

2014. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké.De a haveromnak csak skypeja van.így nagyon kicsi az esélye ha eltudom neki küldeni.Van Ts3-mam,de nem annyira értek hozzá mint a skypehoz.Szóval nem tudom hogyan tudnék vele úgy kapcsolatot értesíteni.De köszönöm válszod!
2014. máj. 17. 11:15
 3/5 karesz01 ***** válasza:

Telepítsd vissza azt a verziót amivel működött , akkor működni fog megint .

De első indítás után az automatikus frissítést kapcsold ki ,

ha nem akarsz ismételni .


---

1.

-Töröld a rendszerböl a skype-ot .

Kezdő szinten programok törlése :

A "programok hozzáadása és eltávolítása"-ban kijelölöd és törlöd a skype-ot .

Hátrány :

-Nem törlődik teljesen a rendszerböl , és ugyanazon hibás maradék fájlokra ,

telepítéskor ugyanazon hiba áll(hat), majd fenn)


Haladó szinten programok törlése :

A "ccleaner","revo uninstaller","Advanced SystemCare", segéd programmal törlöd a skype-ot .

Nem csak a skype esetében , hanem mindenkor .

Előny:

-Majdnem 100%-ban képes kitörölni mindenhonnan a rendszerböl az adott programot .

-Majd annak újra telepítésekor hibátlanul telepíthető az adott program .


CCleaner 4.11 - idegen nyelvű

[link]


Revo Uninstaller Free v1.93 - magyar

[link]


Advanced SystemCare 7.2.0.431 - magyar

[link]


2.

-Telepítsd újra a skype-ot .

(Ha nem rendelkezel teljes verziós telepítővel használd ezeket)


Skype 6.14.73.104 - Magyar

[link]


Skype 6.0.0.126 - magyar

[link]


letöltéshez egyéb alternatíva PM ben !



3.

-Kapcsold ki a frissítését a skype-nak .

A skype mindenkinek úgy települ fel a gépére , hogy az automatikus frissítés be van kapcsolva .

Ha nem akarod hogy frissítsen (mindig naprakész legyen) ,

akkor neked kell azt kézzel kikapcsolni a telepítés után .


A skype-nak nem kell naprakésznek lennie , amennyiben gond nélkül csinálhatsz vele bármit .

(javaslom kapcsold ki a skype frissítését , és ne használd a legfrissebb verziót)


Skype->Eszközök->Beállítások->Speciális->automatikus frissítésnél .

(Azt kell hogy lásd : "Az automatikus frissítés bekapcsolása")

(Majd mentés gombra klikk)

2014. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Karesz!Nagyon hasznos választ adtál!Most próbálom megcsinálni,és remélem sikerülni fog :).
2014. máj. 18. 11:29
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! Nagyon köszönöm megint!A másik kommentelőnek is hálás vagyok mivel megpróbált nekem segíteni!A Skype működik megint!!
2014. máj. 18. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!