Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A The-West nevű böngészős...

AnAN-as kérdése:

A The-West nevű böngészős játékban a Kate jegygyűrűje nevű kalandsor első részét, (az ismeretlen tolvaj) -t, hogyan zárjam le. Mármint, ott csak várjam, hogy valaki leüssön este, és elvegye a pénzem? Mert ez nekem nem akar sikerülni.

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat kérek.

#The West #böngészős játék #Kate jegygyűrűje/1. fázis
2014. máj. 18. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van profilod kikeresheted a felhasználód adatlapján
2014. máj. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt most nem teljesem értem.
2014. máj. 18. 19:46
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

19:00 - 23:50 között ne legyen a kezedben fegyver és legyen nálad 200$ ekkor jelenik meg hogy kihívás párbajra.


Érdemes elolvasni a történetet, az utal rá mit kell tegyél!

2014. máj. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

Jah és meg kell verd a tolvajt. A jeggyűrüt viszont úgy kapod meg, hogy szerdán szintén fegyver nélkül kell nálad legyen 5 ezüst és nyerned kell az Árus ellen! ezt egyszerü megszerezni mivel adja az ezüstbányászat kalandot is a sherif.

[link]

2014. máj. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, életmentők vagytok! És én is elolvastam a történetet, többször is, csak az a gond, hogy nem lehet, vagy nagyon nehéz megkülönböztetni a küldetést a fantasy-MMO-tól.
2014. máj. 19. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!