Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a baj a chrome-mal/firefox-...

Mi a baj a chrome-mal/firefox-szal?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron vettem laptopot, amin w8 volt. Firefoxot kezdtem használni rajta, majd chrome-ot, de mindkettővel ugyanaz a problémám: gyakran az alap-html-es kép jön be (azt hiszem, így hívják:D). Van, hogy 3-4x is újra be kell töltenem egy oldalt, míg normálisan behozza (arról már ne is beszéljünk, mire egy képet vagy videót megjelenít...). Szerintem ez nagyon nem normális. Mi lehet a gond?

2014. máj. 22. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Használj win7-et.
2014. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lassú vagy a neted, vagy a géped szerintem.
2014. máj. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy a géppel vagy a nettel lenne gond. otthon és a koliban sem lassú a net, mégis ezt csinálja, akár vezetékes, akár wifi. w7-et meg már nem fogok feltelepíteni pont, mire megszoktam a 8at :D meg telómon is w8 van, szóval ez jó így.... csak a böngészők nem:D
2014. máj. 23. 10:18
 4/6 csacsi2 ***** válasza:

Videokártya driver fel van telepítve? Gyárilag Win8 -as? mert ha nem akkor lehet valamelyik hardvereszköz nem kompatibilis.

amennyiben ez fennáll akkor kapcsold ki a hardveres gyorítást. Firefoxnál meg tudod nézni, ha címsorba beírod about:support

itt a grafika résznél írja hogy nem kompatibilis, akkor ki kell kapcsolni!


Ez az alap html jön be attól szokott előfordulni ha elavult elemek vannak a gyorsítótárban (előzmények törlése: minden)!


vagy ha valami blokkolja, vírusírtó tűzfala, szkript blokkoló, vagy esetleg csak túl magas biztonsági szint.

próbáld meg kikapcsolni a védelmet és ha akkor jó vedd lejjebb a biztonsági szintet, adathalász védelmet, nézd meg a tűzfalnaplót, eseménynaplót ,takarítsd ki a gépet (registry/fájltisztítás).

bővítmények frissítéséről gondoskodj! JAVA beállításaiban is vedd lejjeb a biztonsági szintet, sok gondot okoz.

2014. máj. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem, akkor nem tudom, valami program is lehúzhatja, nekem a google drive nagyon lehúzza a gépem, ki szoktam lépni, lehet hasonló a probléma.
2014. máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,majd megpróbálom ezeket, remélem rendben lesz! amúgy nem akkora gond, csak azért elég idegesítő tud lenni :)
2014. máj. 24. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!