Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy jelenjen meg weboldalam...

Hogy jelenjen meg weboldalam a Google találatai között?

Figyelt kérdés
Mi alapján jelennek meg a weboldalak a Google keresőmotorjában? Egyáltalán mi kell hozzá hogy megtalálja? Mi alapján sorolja előre őket? És azt a funkciót hogy lehet használni, hogy a Google Maps-ben beírok egy kifejezést pl.: 'állatorvos' és kidobja őket? ELŐRE IS KÖSZÖNÖM MINDEN VÁLASZOLÓNAK

2014. máj. 27. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezért tudtommal fizetni kell, mármint azért, hogy a Google megjelenítse a hirdetésed. Az állatorvosos kérdésre pedig: be kell jelölni saját helyként, de olyat én még nem csináltam.
2014. máj. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, a Google kereső (nem a térkép) két dolog szerint rendezi a találatokat. Egyik, hogy mennyit fizetsz érte. A másik, hogy mennyi link mutat az adott oldalra más oldalakról. Ez alapján méri, hogy mennyire népszerű.
2014. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!