Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 8-on nincs internetem....

Akos003 kérdése:

Windows 8-on nincs internetem. Mi a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy D-Link DSL-360R modemünk és egy TP-Link TL-WR340GD Wireless Routerünk,nekem másik gépem van,egy TL-WN 422G-vel ''fogom az adást''.Namármost ugye az én adapteremhez nincs windows 8-os driver.Mit tudnák/nék csinálni ,hogy legyen internetem windows 8-on?Ha veszek egy azonos márkájú adaptert akkor lesz internetem?Vagy ez hogy működik?

Köszi előre is!



2014. máj. 28. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem talált a win8 sem drivert vagy csak te nem találtál a neten?

Hasonló modem volt unokaöcsémnek is és ahhoz már a win8 talált

2014. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem találtam.De a TP-Link hivatalos oldalán oda van írva,hogy nincs driver hozzá.
2014. máj. 28. 12:48
 3/9 anonim ***** válasza:
a windows update-et hagyd végigszaladni hátha talál valamit
2014. máj. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már futtattam,de nincs semmi sajnos.
2014. máj. 28. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
nos akkor lehet hardver is, szoftver is, próbáld meg más win8-as gépen tesztelni, vagy másik USB portban, mert én már találkoztam olyannal is hogy első USB-n nem működött, hátsón meg igen, az is hasonló hibát mutatott
2014. jún. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.O.C. ***** válasza:

Ha a hardver verziója v2 -es, ahhoz van béta állapotú Windows 8 driver:

[link]


Amúgy meg nem muszáj ugyan olyan márkájú az új adapter, mint a router.

2014. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos v1-es.Tehát bármilyen adaptert vehetek?Nem fordulhatnak elő kompatibilitási problémák?
2014. jún. 3. 15:18
 8/9 P.O.C. ***** válasza:
Nem jellemző. Viszont a TP-Link ár/érték arányba úgyis jobb a többinél szóval adja magát. A lényeg hogy a Windows 8 logó rajta legyen.
2014. jún. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

TP-LINK TL WN 722 N

Erre esett a választás!:)

Látom,ehhez van Windows 8-as támogatás.Még egy kérdés:Ha van Win8 támogatás,akkor az Win8.1-hez is jó lesz?

2014. jún. 3. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!