Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A T-Home-nak mennyi idő kell...

A T-Home-nak mennyi idő kell egy e-mail megválaszolására?

Figyelt kérdés
3 hete küldtem nekik egy e-mailt de még nem kaptam rá semmi választ. Tegnap Facebookon elküldtem nekik az e-mail azonosítóját. Ott írták hogy mindjárt utánanéznek az e-mail-nek de még mindig nem történt semmi érdemleges.

2014. máj. 28. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert lesz@rjak. Bocsanat a kifejezesert, de ez van.
2014. máj. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ja,és ne éld bele magadat abba,hogy a te emailjeidre ,bárki is köteles válaszolni ,

-mert nem,

2014. máj. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekik 1 perc lenne, ha érdekelné őket.
2014. máj. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát mindegy. 1 hete járt le a hűség és a hűség meghosszabbítását intéztem volna ugyanis a telefonos ügyintéző azt mondta hogy írásban ( azaz e-mail-ben ) kérhetek speciális kedvezményt ha aláírok újra 1 évet.


Legalább most már tudom hogy nem írok alá újabb 1 évet hanem átmegyek a UPC szolgáltatóhoz. A T-Home-nál 30 Mbites netem volt de a UPC-nél 240 Mbites is elérhető itt...

2014. máj. 28. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Telefonon hülyeséget mondtak! Amúgy 30 napjuk van rá mint minden más cégnek
2014. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ha nem változtat a T home visszamegyek a pr telecom hoz. A Thome nemnagyon akar adni sok tv csatornákat pédául cbs reality, meg diga animal world és az internet hálozatot se akarja kiépiteni pedig kis városban élek vas megye.
2014. jún. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!