Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy töltsek videót YouTube-ra...

Hogy töltsek videót YouTube-ra ekkora minőségromlás nélkül?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy a YouTube-ra feltöltött videó iszonyatosan pixelesedik. Milyen formátumban töltsek fel, hogy nem csessze el ennyire? Elhiszem én, hogy a minősége nem marad az eredeti, de egyszerűen a webkamera képem, amit a videóhoz teszek ugyanúgy gyenge. Egyszerűen az arcomat nem tudom kivenni. Kb. bármilyen ismertebb videóst megnézek, nekik kiváló minőségű a videójuk és az arcuk tisztán kivehetően látszik a sarokban. Ők mit csinálnak másképp?
2014. jún. 17. 20:25
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok mondani valamilyen fórumot ahol jobban értenek ehhez? Csak mert gondolom nem GYK-n van fent minden videós.
2014. jún. 20. 15:07
 12/12 csacsi2 ***** válasza:

Nem tudok mondani, de ők sem fognak tudni (szerintem). gépen mindig jobb a minőség mint flash lejátszóval.

Amúgy megnéztem a videót, 720p ra állítvan nem látom annyira kockásnak a videót ahol 360p -ben igen. A többire amire átkonvertálta lehet rosszul csinálta meg (ezzel nem igazán tudsz mit tenni).


A másik. Akkor szokott előfordulni mikor felvételkor elfogy a memória, hogy kockásodik. A felvevő program beállításaiban állítsd tömörítettlen videoformátumra, így kevesebb memóriát ígényel, mint mikor a játék + felvétel közben még tömörítenie is kell.


Mivel vetted fel? Én a kissebb erőforrás ígény miatt a hypercam3 -at használom és a beállításaiban lehet megadni, hogy ne tömörítse. Így a lehető lejobb minőségben veszi fel és nem terheli agyon a gépet, csak nagyon nagy lesz a fájl. Viszont ebből lehet dolgozni és minden módosításnál (kódolásnál) elvész a minőségből, ezért szükséges a tömöriíettlen forrásvideó a további szerkesztéshez:

[link]

2014. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!