Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, h a speedtest....

Lustig kérdése:

Miért van az, h a speedtest. Net-en csak 6-7 mbps az internet sebessége, míg torrentezésnél van 2.2Mbps, ami kb az előfizetett 20mbps-nak felel meg?

Figyelt kérdés
a helyzetet az bonyolítja, h van egy digitális elosztó, amiben szabályosan! jól! ki van kapcsolva a router funkció, és mögé van kötve egy asus router

2014. jún. 20. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Speedtest alatt ne fusson semmi letöltés, próbálj alternatívát is, ill. Firefox esetén a flash ne legyen védett módban. És persze ha van IPTV, akkor ne legyen bekapcsolva.
2014. jún. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 homo ludensz ***** válasza:
Addig bombázd a szolgáltatót míg elunja és kiküld egy szakembert aki ott a helyszínen a saját eszközével mér. Az egyben hivatalos is mivel minden szolgáltató csak a saját tesztjét fogadja el. Nekem azt mondta aki méricskélt hogy ennyi itt a hálózat teljesítménye és tök mindegy hogy nekem az üzletkötő mit ígért s mire kötöttünk szerződést.
2014. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
beszéltem a szuperszervizessel telefonon, elmondtam neki h mennyi mindennel próbálkoztam, szóval azt mondta a telefonba (látlanba) h ezt a (fos) speedport w724v-t kicserélik ez zte-re (gondolom mást ők se tudtak volna csinálni mint én)
2014. jún. 20. 18:21
 4/5 A kérdező kommentje:
már a 3. típusú készülék járt itt, de még mindig nem oks
2014. jún. 24. 10:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Hivatalos: tudnak a problémáról a fejlesztők, elvileg 1 hét múlva jön a szoftverfrissítés
2014. jún. 24. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!