Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebay-jel kapcsolatos (SURGOOS!...

Ebay-jel kapcsolatos (SURGOOS! ) Valaki aki sokat rendelt mar onnan segitene?

Figyelt kérdés
Na szoval az a helyzet h pvc kantarakat rendelek, kb 5ot ea mindegyik kulonbozo szinben. DE ..nem tudom hogy hol kell beallitani hogy milyen szinut szeretnek, pedig ez a legfontosabb. A masik legfontosabb hogy ha ugyanattol az eladotol rendelem mind az 5ot akkor ugye a pk-t csak egyszer kell kifizetni? Semmiz nem tudok.. azt se tudom hol kell osszesiteni az arakat.. valaki tudna segiteni? Ugy is jo ha privatban!koszonom :))

2014. jún. 21. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

A szinét a fotó mellett tudod állitani.

a "main color" menüpontban.

Én vásároltam már több eladótól,de termékenként fizettem a postaköltséget.

Kezdevezmény jött le belőle de nem sok.

Az árakat neked nem kell összesiteni.kiválasztod mit szeretnél beállitod a szint méretet ha kell és beteszed a kosárba...ha mind az 5 meg van akkor meg kifizeted. ennyi

2014. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi, de ez bonyolultabb, ezt nem lehet mellette kiválasztani, ha tényleg szeretnél nekem segíteni akkor kifejtem bővebben.de mondom ha csak ennyi lenne azt meg tudnám csinálni. amúgy miért kell külön pk, nem tudja egybe csomagolni?

azért köszi a választ

2014. jún. 23. 00:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs olyan opció akkor nyilván csak 1 szinbe van az adott eladónál.Nekem egybe csomagolják ha több dolgot veszek egy eladotól,de a súlya attól még nem 1 db terméknek fog megfelelni hanem annyinak amennyit veszek.Ezért van a többszörös postaköltség.
2014. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ki van írva hogy elérhető minden színben szóval nyilván nem csak egy színben van
2014. jún. 23. 19:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ott kell lennie az ára felett.
2014. jún. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nincs ott nembaj megbeszélem az eladóval már amennyit tudok angolul..
2014. jún. 24. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!