Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on zárt csoportban...

Facebook-on zárt csoportban ha valaki külső hivatkozáshoz hozzászól, akkor azt látja az összes ismerőse?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki linkel egy oldalt és ahhoz hozzászólok, akkor látják ezt azok is, akik nem tagjai a zárt csoportnak? Ha igen, mit lehet ez ellen tenni?

És úgy is látják az ismerőseim, hogy mit írok, ha mondjuk írok valami bejegyzést az idővonalra (zárt csoportban) és ehhez hozzászól valaki, aki beszúr egy hivatkozást is a megjegyzéséhez? Nem tudom jobban megfogalmazni..


2014. jún. 22. 21:39
 1/3 anonim válasza:
nem látják :)
2014. jún. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem! :)
2014. jún. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam, látják. Na ezt csak úgy tudom ellenőrizni, ha csinálok egy kamu reget és ismerősnek jelölöm be magam. :) Legalább jól elbeszélgetek valakivel. :D
2014. jún. 25. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!