Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan működő internete...

Létezik olyan működő internetes munka amit egy diák is eltud végezni akár unalom űzésként is?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami 100%-ban működik.

2014. jún. 22. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:
29%

Hogyne persze.

Azért szakadnak meg sokan minimálbérért kõkemény fizikai munkában, mert az internet tele.van unalomûzésként csinálható diákmunkákban.

Nõj fel.

2014. jún. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem. Nem értem miért ilyenek az emberek, hogy máris lekell szedni az ember fejét.
2014. jún. 23. 09:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Az internet tele van lehetőségekkel. Fogod magad céget alapítasz, vásárolsz az Unióból, itthon meg eladod +adózol utána. Vagy feladsz hirdetést, hogy: Alkalmanként X0.000 Ft-ért könnyű testi sértést lehet okozni neked.
2014. jún. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kicsileja válasza:
szerintem van olyan "munka", amit ha az időd engedi, akkor csinálhatsz, persze csak fillérekért, ha érdekel írj privit, küldök pár linket (természetesen olyan dolgokról van szó, amik már nekem is fizettek)
2014. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!