Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Munkahelyen is lesznek olyanok...

Munkahelyen is lesznek olyanok, akik engem fognak piszkálni ahelyett, hogy dolgoznának?

Figyelt kérdés

Általánosban is mindig volt ilyen osztálytársam, és most szakközépben sem megy másként.

Nem akarnak tanulni csak muszájból járnak be, és ha unatkoznak, engem piszkálnak, röhögnek, szórakoznak, a ttanárt szivatják... Azt mondták ismerőseim munkahelyen se lesz jobb.

Szóval mindenki ismeri az ilyeneket.

Munkahelyen is lesz ilyen? De ott már dolgozni kell, nem biztos, hogy lesz idejük engem piszkálni nem?



2013. okt. 10. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre tuti lesz idejük. A szemétkedésre biztos tudnak majd időt szakítani, hiszen vannak, akik enélkül élni sem tudnak. De a munkahelyen lehet, hogy jó közösségbe kerülsz, és bírjátok egymást a többiekkel.
2013. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj!!! Hát, mit gondolsz, hogy azok, meg a hozzájuk hasonló m.arhák mit csinálnak majd iskola kijárása után?

Segítek neked: elmennek dolgozni vhová. Egy részüket addig pofán verik, v benő a fejük lágya, de az igazi keménymag, a fullh.ülyék, azután is -az életük végéig is- azok maradnak, és boldogítják a többi embert.

Az ilyenek mindig szakítanak rá időt, és megtalálják az alkalmat, hogy kibontakozzanak, úgyhogy számíthatsz rájuk a továbbiakban is...

2013. okt. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon idegesítenek ezek a hátráltató emberek. Arra lennék kíváncsi, hogy vajon milyen lehet a gondolkodásmódjuk egy jó munkahelyről, konkrétan számukra mi a jó munkahely.
2013. okt. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy munkahelyen ez már ritkább mert ott már komolyságot várnak el, de ott is lesznek olyanok akik szemétkedni fognak. Persze előfordulhat az is hogy csak viccből fogják ezt csinálni de akkor is úgy hogy ne bántsanak meg téged mert például nálunk is ez megy amikor nincs munka de ugyanakkor készenlétbe kell ülnünk a pihenőbe mert ha jön a telefon hogy menni kell szivattyúzni, vagy takarítani vagy megcsinálni valamit akkor már ugranunk kell. De időnk nagy részét kb semmit tevéssel töltünk ami ugye főnöki utasításra megy tehát ők is tudnak erről. és szoktunk ott picit hülyéskedni a magunk módján de nem úgy hogy egymást bántsuk meg csak poénkodunk néha napján. De ott is vannak olyan kollégák akik szeretnek kötekedni, de nem szabad hagyni magát az embernek, nekem is mondta hogy jaj csináljam meg mert fáj a lába meg hogy neki nincs kedve, én meg mondom neki "hogy csináld csak meg, le van írva hogy meg kell osszuk a munkát, és a csapatmunkákba is mindenki köteles kivenni a részét akit oda rendelnek éppen, nincs mellé duma vagy csinálod vagy nem de téged csesznek akkor le". persze nem csinálta meg amikor jött a főnök ellenőrizni minket elmondtam neki hogy mi az ami az én dolgom volt és mi az ami az övé és mi volt ő meg rendet tett köztünk, aztán én szépen leküldtem őt hogy ilyet ne csináljon mert ki lesz rúgva, ott nem tökölnek egyszer szólnak max 2 szer ha akkor sem lesz meg az amit mondanak már jön más. Azért azt nem akartam hogy kivágják mert ebbe a világba ilyet senkinek sem kívánok de észhez térítettem és azóta ha mellé osztanak meg ő is csinálja a dolgát, én is ha gondja van szól, hogy segítsek ha olyan a munka ha emelni kell vagy valami, abba segítek, de nekem ne parancsolgasson mert arra allergiás vagyok. És ugyanezt a főnöknek is megmondtam és igazat adott nekem mindenbe szinte. Én nem hagyom magam amikor az a hír terjedt hogy nincsenek megelégedve a festéssel meg a takarítással egyből mentem a főnök irodájába vagy ahol éppen volt és kérdeztem tőle hogy mi a gond mutassa meg nézzük meg, és akkor megcsinálom, megnéztük mondtam neki hogy rossz tisztítószereket kaptunk, a festés azért lett csúnya mert alapból ilyen volt a festék amikor egy falat kellett újra festenünk, azt meg is mutattam neki hogy darabos mert ilyet kevertek be nekünk, és mondta hogy oké így már érti, és ugye az ő főnöke mondta direkt hogy ilyen legyen csak ugye elfelejtett neki erről szólni meg aki kiadta nekünk a festéket ő sem mondta hogy direkt ilyennek kell lenni, csak annyit hogy ezt vigyük rá és ennyi.

ott ha úgy van meg kell kérdezni meg minden, a kollégáknál sem szabad hagynia magát az embernek. Mindenki csinálja meg azt ami éppen a dolga ha úgy van segítsél neki ha ő is segít akkor folytasd ha nem akkor hagyd a fenébe.

És ez mindig így van szóval ilyen az élet, az iskola is egyfajta felkészítő az életre csak az a baj hogy maga a tananyag nem az. Mindig van egy olyan ember aki szívózik mindenkivel és mindig lesz egy csicska, ez ilyen el kell fogadni a sorsunkat, és nekünk kell alkalmazkodni a környezethez és ne várjuk el azt hogy a környezet hozzánk mert abból mindig rossz vége lesz.

2013. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

2#, :D


A fullhülyék. Ez nekem is használt szavam, és eddig nem igazán hallottam mástól.

2013. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy lélektársra leltél itt a GYK-n! :)
2013. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát persze.

Az emberi faj igy van összerakva...

Mindig a masikkal foglalkozik mindig a másikat baszogatja

2013. okt. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!