Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lassúlt le a netem és a...

Miért lassúlt le a netem és a letöltéseim?

Figyelt kérdés

Van egy új gépem, és aki csinálta nála zökkenőmentesen lejátszotta a youtube videókat is, és a letöltés is gyors volt, de ahogy haza hoztam rákötöttem a modemre a gépet, akkor szaggatnak a youtube videók is, a net is lassú, VISZONT a régi gépemen egy pentium 4-esen jó volt a net, és a letöltés is 130 KB/s-el ment, de ezen az új gépen ( ez a gép ezerszer jobb gép ) 15 KB/s-el tölti, mi lehet a gond vele?


A sebessége: 100 Mbps


Csináltam egy speedtestet is:



[link]



Valaki tudna nekem segteni, nagyon megköszönném!!!!!


2014. jún. 23. 07:11
 1/5 kata kata ***** válasza:
2014. jún. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem akarok értetlenkedni, csak elmagyaráznád hogy most mit kellene csnálnom? hogy újra gors legyen?
2014. jún. 23. 07:45
 3/5 kata kata ***** válasza:

Nálam is szintén ugyan ez van.

Egy kis utánajárás után kiderítettem hogy a T-s DNS szerver haldoklik.

Állítsd be a Google DNS szerverét ( elsődleges: 8.8.8.8 másodlagos: 8.8.4.4 ) és nem lesz probléma.


A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.

2014. jún. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 kata kata ***** válasza:
2014. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ugyanezt megcsináltam, de akkor is ugyan az a letöltési sebesség van :O
2014. jún. 23. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!