Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért csinálja ezt a Firefox,...

Miért csinálja ezt a Firefox, ha privát módba kapcsolok (többi lent)?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám , hogy amikor privát ablakot nyitok vele , és a privát módban beírok valamit a keresőjébe , azután automatikusan pár másodperc múlva a firefox visszadob a NEM privát ablakba. Ezután manuálisan visszamentem a privát ablakba , utána már nem volt probléma vele. Ezt sajnos már hónapok óta mindegy egyes alkalommal csinálja. Mi lehet ennek az oka ?

2014. jún. 25. 18:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom , hogy számít-e valamit , de nincs vírus a gépemen (lefuttattam egy ellenőrzést)
2014. jún. 25. 18:23
 2/11 csacsi2 ***** válasza:

"nincs vírus a gépemen"

Ebben soha ne légy biztos. Ez malware írtó, futtasd le (malwarebytes)

[link]

Hibát valamelyik beállítás megváltozása okozhatja. címsorba írd: about:config

Szűrésba private és ami el van állítva állítsd vissza alapértelmezettre.

Nem lesz jó akkor akkor az about:support oldalon állítsd vissza alapértelmezett beállításokra.

Amennyiben a profilmappában (ugyan itt megtalálod a helyét) találsz egy user.js fájlt töröld! Ez a FF indulásakor megváltoztatja a FF beállításait, hiába állítasz bármit, visszaáll az ott megadott értékre. ezt programok hozzák létre.

Nem meg telepítsd újra a firefoxot, vagy hozz létre új profilt, lehet sérült a profilkönyvtásban valamelyik fájl.

Profilkezelő:

Futtatásba: firefox -P

2014. jún. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Telepítettem a malwarebytest (az ingyenes verzióját) ...valami olyasmit írt ki hogy 72 fertőzött fájlt talált. Az ellenőrzés után megtekintettem a karantént és a "regclean pro" nevű program fájljai szerepeltek benne , azokat töröltem a karanténból, így a program eltávolításra került a gépemről. Ezután lefuttattam még egy ellenőrzést , ekkor már nem talált semmit a malwarebytes. Sajnos a probléma nem oldódott meg , az about config-nál beírtam hogy private , visszaállítottam alapértelmezettre. Mivel sajnos a probléma továbbra is fennállt , ezért az about:support-nál visszaállítottam az alapértelmezéseket. Még ez sem oldotta meg a helyzetet, beírtam a futtatásba , hogy firefox -P , de a gép nem csinált semmit , azon kívül hogy nyitott egy új ff ablakot.


Egyébként még: május elején vettem egy laptopot és amikor telepítettem a firefoxot , ott is ugyanezt csinálta (kíváncsiságból kipróbáltam , még szinkronizálás előtt). Van még egy régi XP-s laptopom is , ott is ugyanez a problem áll fent. lehet , hogy hülyeség , de arra is gondoltam hogy a nettel lehet valami baj , elvégre az összes gép egy IP címet használ. De szerintem nem ez a baj , csak megemlítettem.

Egyébként jól működik a ff , ez az egy a "baj" vele...

2014. jún. 25. 23:11
 4/11 A kérdező kommentje:
Az még talán "érdekes" , hogy a privát ablak megnyitása után nem egyszerre csinálja ezt. Privát módban megnyitottam kb 2-3 oldalt és utána dobott vissza...
2014. jún. 25. 23:43
 5/11 csacsi2 ***** válasza:

firefox -P -t úgy írd be, hogy előtte bezárod a firefoxot.

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

nem tudok mire gondolni, telepítsd újra a firefoxot (ha ez nem válna be) úgy hogy a maradványokat is törlöd.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__42..

2014. jún. 26. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi:)!

Sikerült! Már minden rendben van vele:)

2014. jún. 27. 03:28
 7/11 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz.
2014. jún. 27. 03:29
 8/11 csacsi2 ***** válasza:
Örülök hogy sikerült! Végül is mi az ami megoldotta (csak az okulás kevéért)?
2014. jún. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az lehetett a fő oka hogy új profilt hoztam létre , de lehet hogy közrejátszott a többi beállítás is (amiket felsoroltál az első válaszban)
2014. jún. 27. 17:29
 10/11 A kérdező kommentje:
csacsi2: Sajnos újra elkezdte csinálni , viszont úgy tűnik megvan a megoldás is , az okulás kedvéért leírom: Ki kellett kapcsolni a silverlight bővítményt (akinek eleve nincs telepítve a microsoft silverlight annál értelemszerűen nem jelentkezhet ez a probléma)
2014. júl. 2. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!