Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook név kikockázása?

Facebook név kikockázása?

Figyelt kérdés
Elköltöztem egy faluból,és új életet szeretnék élni.A nevem ritka és megtalálnak azok az emberek,akikkel nem szeretnék már ismeretségben lenni.2éve még jobb volt,be tudtam állítani,hogy senki ne tudjon ismerősnek jelölni,és üzenetet sem küldeni.Most a nevem alapján megtalálnak,és ez nem jó :( Láttam már ,hogy nevek helyett kockák vannak na az lenne a jó.Akkor tényleg csak azokkal az emberekkel lennék ismeretségben akivel én szeretnék.

2014. jún. 28. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az a legegyszerűbb, ha letiltod ezeket a személyeket.


Ha kockákat írsz a neved helyére, az mindenkinek úgy jelenik meg, és később ha vissza akarnád változtatni normálisra, lehet rápacsálsz, mert ellövöd a névváltoztatási limitedet.

2014. jún. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen igaza van,csak úgy belül bánt,hogy nem lehetett békésen megoldni.Úgy,hogy én is hagyom őket élni,és ők is engem.
2014. jún. 29. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!