Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on előre meg lehet...

Facebook-on előre meg lehet nézni, kinek mikor lesz a születésnapja?

Figyelt kérdés
Jó darabig nem leszek net közelben, ezért nem szeretném egy ismerősömnek sem a születésnapját elmulasztani.

2014. jún. 28. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Meglehet.
2014. jún. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd részletesebben?
2014. jún. 28. 09:47
 3/8 kata kata ***** válasza:
Menj fel az oldalára a Névjegyre katt,ott megtalálod ha megadta a születési adatait.
2014. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, de én arra gondoltam, ami régen az iwiw-en is volt, hogy akár 1 hónapra előre megmutatta, kinek melyik napon lesz a születésnapja.

Nem szeretném egyesével mind a 300 ismerőst végignézni, jó lenne, ha meg lehetne nézni előre, hogy például júliusban kinek és melyik napon lesz szülinapja.

2014. jún. 28. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Menj rá az eseményekre, itt kezdj el lefelé görgetni és akkor kilistázza a közeljövőben esedékes születésnapokat (is).

(nekem augusztus végéig megmutatja)

2014. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, végre egy értelmes válasz.
2014. jún. 28. 11:14
 7/8 Scholler válasza:

'Végre egy értelmes válasz'

Az első válaszoló is időt szánt arra, hogy a te .. kérdésedre válaszoljon, megtisztelhetnéd legalább annyival, hogy nem célzol arra, hogy az ő válasza sz@rt sem ért...

2019. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Scholler válasza:
Helyesbítek, a 2., de az első is válaszolt a kérdésedre, hogy meg lehet-e nézni: igen.
2019. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!