Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vodafone mobilnet előfizetéses...

Vodafone mobilnet előfizetéses mobilnet l csomag a többi lent?

Figyelt kérdés
Most cseréljén egy új neet és az a baj a kábelest nem hozzák ki a mikrohulláú meg lassú nagyon és a vodafonosra gondoltam a mobilnet l csomagra a 12 gb os ra erről mi a véleményetek akik használják ezt a csomagot elég egy hónapra böngészésre a videókat hd ban lejátszani meg néa egy két 1 gb film meg van ez a 100gb éjszaka ez hogy működik és akkor pls írjátok le mi a véleméynetekróla .
2014. jún. 30. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
miezamit iderittyentettél ?
2014. jún. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy éve használom ezt a csomagot és nekem bejött nagyon. Egyszer léptem túl a havi limitet, tehát tudni kell beosztani. Youtube-ozásra nem a legjobb, mert az nagyon eszi a gigákat, azért néha módjával meglehet nézni egy-egy videót. Én többnyire csak böngészek és online rádiót hallgatok a 12 gigával. Az éjszakait kizárólag torrentezésre használom. Ez a 100 giga éjféltől reggel hatig használható fel, többi időszakra a torrent kliensbe korlátoztam a le- és feltöltési sebességet 1 KB/sec-re, éjfélkor automatikusan átvált max. sebességre, így reggelre lent van minden.
2014. jún. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és van ilyen program ami mutatja hogy mennyi gb szabad hely van ja meg még zat szeretném meg kérdezni hogy online játékokra milyen pl egy battlefield 3 vagy wow azokat hogy viszi az is nagyon zabál vagy nem?
2014. jún. 30. 19:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Én magamnak mérem ilyen asztalra kitehető gadget-el, de ez inkább csak saccolás. Amúgy a router menüjében is meglehet nézni, de az nem méri külön a nappalit és az éjszakait, akkor a vodafone oldalán is megnézheted és sms-t is küldenek ha 1 giga alá csökkent a limit. Multizni is szoktam, pl. Assault cube, Unreal Tournament 3, vagy online Darkorbitozni, de ezek nem sokat vesznek le.
2014. jún. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
aha értem és ilyen nagyobb online játékok mint pl a cod multyja vagy bf vagy wow azok többet esznek?
2014. júl. 1. 08:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos nem tudom, de nem hinném, hogy nagy az adatforgalma.
2014. júl. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!