Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan mobilinternet...

Van olyan mobilinternet tarifa ami használható országosan? Igazából nem nagyon értek ehhez, csak mostanában gyakran fogok utazni (Londontól New York-ig stb), szóval olyan kellene ami mindenütt használható. Facebook miatt lenne a legfontosabb.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 10. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik használható ha van roumingod,de egyiket se érdemes,mert nagyon drága mulatság. Keress wifit vagy próbáld ki a facebook nélküli életet.
2014. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Facebook nélküli életet nem akarom, mert hónapokig nem fogok tudni találkozni a barátaimmal és ismerőseimmel és szeretném velük tartani a kapcsolatot, de köszönöm a választ!
2014. ápr. 10. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Drága lenne. Egyszerűbb, ha hetente egyszer vagy többször elmennél egy plázába, ahol tudnál netezni.
2014. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
gondolom drága lenne és köszönöm a tanácsokat, de nem erre voltam kíváncsi
2014. ápr. 10. 20:39
 5/7 Tengor ***** válasza:

Kaptál már választ: roaming. Vagy ha független a telefonod, akkor minden országba beszerzel egy feltöltőkártyás mobilnettel ellátott SIM kártyát.

Persze a nyílt wifi még mindig olcsóbb.

2014. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Teljesen nem tudok Neked válaszolni, de én kint élek Londonban, és egy Lebara nevű feltöltőkártyát használok, amihez jár net.


Amikor hazamentem Magyarországra, tudtam használni ezt a netet simán. Nem is kellett semmit sem átállítanom (vagyis talán az adatroamingot, de szerintem az be is volt állítva).


A SIM kártya 1 font, a feltöltés 500 MB-ra 5 font, bár vannak jobb tarifák is, nekem nem kellett több net. Meg persze, független telefon.


Konkrétan Londonban van egy csomó feltöltőkártyás szolgáltató, talán az éri meg a legjobban, mert legrosszabb esetben lemerül a keret, és nem érnek meglepetések. :) Mint egy előfizetés esetében.


De bemehetsz esetleg egy-egy szolgáltatóhoz, hogy megkérdezd, miket tudnak Neked ajánlani.

2014. ápr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az utolsó vagyok. Azoknak, akik ezt a ingyenes meg plázás wifit nyomatják: Londonban nem annyira dívik ez, mint Magyarországon. Én alig-alig találtam free wifit. Nem jellemző, vagy legalábbis az én független telóm nem nagyon tudott ezekre csatlakozni, csak elvétve.
2014. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!