Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi/router gondok többi lent!?

Wifi/router gondok többi lent!?

Figyelt kérdés
Vettem a mai nap egy TP-LINK-et ( TL-WT740N )ezzel kapcsolatban olyan problémám hogy vezetékes internetem van és asztali gépem van. Internetet bedugtam a routerbe ( kék WAN-ba ) a router hez való kábéelt aminek mind két végén van csatlakosztató bedugtam a gépem internet helyére ahol volt az internet a másikat meg az 1-4 terjedő valamelyik lyukba. be kapcsolom adja a jelet és rá is lehet csatlakozni de se gépen nincs internet se telefon/laptop és nem enged csatlakozni az internetre mert azt írja nincs hálózat/kapcsolat... Mit tegyek?? Légyszíves segítsetek! Előre is köszönöm a segítségeteket! :)

2014. júl. 11. 11:23
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Nem csak összekötözni kell, hanem beállítani is. Részletes leírás: [link]
2014. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Be is állítottam fel is telepítettem a cd-t de a végén mikor beállítok mindent akkor van egy ellenőrzés és akkor is ki írja h nincs internet kapcsolat e miatt nem tudja befejezni... :/
2014. júl. 11. 11:34
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

A CD kukába való. Túlságosan felületes, és nem lehet vele kideríteni az esetleges hibákat se.

Webes felületen állítsd be, a fent linkelt oldal szerint!

2014. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben ahogy haza értem megpróbálom és még írok hogy van e vlmi info vele kapcsoaltban! köszönöm szépen! :)
2014. júl. 11. 11:40
 5/5 anonim ***** válasza:
egyébként mai rendszereknél már megesik hogy nem is a wanba kell dugni a kábelt hanem az 1 számú "lyuk" ba kell dugni és utána a többit
2014. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!