Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki beléphetett facebookra...

Valaki beléphetett facebookra a jelszavammal? Néha ha belépek akkor már be van írva az email címem és mintha egy két dolog el lenne mozdítva, lehet furcsán hangzik.

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 07:47
 1/4 Lajos54 ***** válasza:
A böngésző(k) megjegyzik általában a beírt felhasználóneveket, sőt, ha engedélyezve van, a jelszavakat is. Sőt, a facénál van olyan is, hogy "Maradjak bejelentkezve".
2014. júl. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy van beállítva hogy ne jegyezze meg egyiket sem. Az email cím csak akkor marad beírva ha pl telóról vagy más gépről jelentkezek be és utána a saját gépemről, ezért gondolom hogy valaki máshonnan bejelentkezhetett...
2014. júl. 15. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,én!
2014. júl. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én gépen úgy használom, hogy bejelentkezek, nem pipálom ki az automatikus bejelentkezést. A böngészőben sincs semmi mentve.

Viszont ha befejeztem, nem jelentkezek ki, hanem csak bezárom a böngészőt. Így legközelebb már be lesz írva az e-mailcímem... Ez facebook sajátosság, és nekem hasznos...


A telefonodnak viszont nincs köze ahhoz, hogy egy akármilyen másik számítógépen/telefonon be legyen már írva az e-mailcímed...

2014. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!