Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy csinaljak-e tumblr-t. Segitenetek érvekkel?

Figyelt kérdés

Légyszi irjatok,le hogy,mi vele a gondotok, vagy,miert szeretitek. Mi is pontosan a lenyeg (termeszetesen lattam mar tumblr-t, csak a reszletek érdekelnének)

nagyon koszonom a segitseget! :) L14



2014. júl. 16. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
Teljesen felesleges.
2014. júl. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek van és azt mondja mindíg, hogy ott ami vicces kép vagy gif megjelenik az csak egy idő után lesz facen. Én nem latom értelmét annak, de ő sem látja a Gyakorikérdések-nek. Szerintem regisztrálj és ha nem tetszik, akkor függezdd fel és kész, nem veszítes semmit.
2014. júl. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem veszíthetsz semmit, adj neki egy esélyt

saját tapasztalat:(ha érdekel): Sok értelme tényleg nincs de én megszállótan gyűjtöm a képeket( hamarosan a 10. 4gbos USB telik meg)és kitűnő forrás a gyűjtögetéshez.

2014. júl. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%
Ne regisztrálj, ha nem tudod mi a lényege.
2014. júl. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Én sem akartam először.

Szerintem, ami rossz: sok lany ott sajnáltatja magát, vagy inkabb lehet, hogy nem is annak szánják, de tele van szerelmes posztokkal, ami idegesítő tud lenni.


Ami jó: nagyon szep, érdekes, megható, vicces képek, szövegek vannak. Ott simán lehetsz egyéniség!


Én mindenképpen kipróbálnám a helyedben!:)


14/L

2014. júl. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem is próbáld ki! :) Nekem is van tumblim és ott egyszerűen ki tudod fejezni önmagad képekkel postokkal, és megmutathatod azt az oldaladat is, amit csak kevesen, vagy senki sem ismer. És ha valamilyen okból képeket szeretnél/kell gyűjtened itt szerintem mindent megtalálsz. :D
2014. júl. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!