Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez a mondat csak engem tesz...

Ez a mondat csak engem tesz idegessé "A Firefox OS lerohanja a világot. "?

Figyelt kérdés
Mozilla googles kezdőlapján ez a bekezdés fogad mindenkit: A Firefox OS lerohanja a világot! Szerezze be saját Firefox OS okostelefonját, és csatlakozzon azokhoz, akik világszerte beleszerettek az online létbe.

2014. júl. 21. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Firefoxon van és nem látok ilyet. Vakon miért? Mert a google a kezdőlapom.
2014. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*Vajon
2014. júl. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már ez felidegesít akkor ott más gondok vannak :):P

De komolyan. Azért mert valahol leírnak egy ilyet attól még nem lesz úgy. Másrészt meg úgy vagyok ezekkel a "forradalmi újításokkal", hogy hajrá, meg lehet engem győzni. Adjatok olyat ami miatt érdemes platformot váltani és már megyek is. Egy újabb random oprendszer nem hoz lázba csak azért mert egy hirdetés azt írja...

2014. júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Igenis idegesítő a megfogalmazás.

Ugyanis azt sugallja a címben, hogy ez olyan jó op. rendszer, hogy akármilyen is van jelenleg használatban ezentúl mindenki erre vált át.

Bulvárhangon megfogalmazott főcím. És tényleg idegesítőek. Azért írják ilyenre, hogy felkeltsék a figyelmet? Bulvárosodik a számítástechnika is? Nem kellene, legalább ez az egy téma volt eddig ami érdekelt.

TV-t nem nézek, szennylapot nem olvasok pont a szenzáció hajhász cikkek miatt, hát legalább a számítástechnika ne menjen el ebbe az irányba...

A másik cím amit nemrég olvastam: "Magyar előadó klipjére őrül meg a világ" A világ persze, hogy őrült, de nem attól mert csináltak a magyarok egy elfogadható videoklipet.


Úgyhogy nyugodj meg, több jóérzésű embernek is kinyílik a bicskája a zsebében egy ilyen cikk láttán...

2014. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csacsi2 ***** válasza:
100%
Rengeteg ilyen van, nem tudom miért ekkora meglepetés?! Rezsi számlán "az ön megtakarítása"... ellenben a terhek meg nőttek! Ez igen, ez idegesítő! Legalább is ha munkából élsz!
2014. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csacsi2 jogos +1!
2014. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!