Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Korlátlan tárhely a OneDrive-ban?

Korlátlan tárhely a OneDrive-ban?

Figyelt kérdés
Valamit nem értek. Volt 3 darab 500 megabájt körüli fájlom a felhőben, és mivel sok helyet foglaltak ugye, kb. 2 hónapja letöröltem őket, nem volt már szükség rájuk. Meg is jelent a másfél giga szabad helyként. Na, ma bementem a lomtárba, és ott voltak még mindig a fájlok. Vissza is tudtam őket állítani (több szabad hely lett, mert nemrég 5GB-vel megnövelte a Microsoft a tárhelyet). Utánaolvastam, és ott találtam, hogy a lomtárból 90 nap elteltével törlődnek a fájlok. De akkor ez most azt akarja jelenteni, hogy ha valaki kitöröl néhány nagy fájlt, aztán azt 85 naponta visszaállítgatja és újra kitörli, akkor gyakorlatilag szert tehet végtelen gigabájt tárhelyre?
2014. júl. 27. 12:39
 1/2 anonim válasza:
Igen, de vigyázz a Microsoftosokkal, lehet, hogy a 10x kitörölt fájlokat nem engedik, csak végleg kitörölni
2014. júl. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nyilván nem lehet végtelen, mert annyi hely mindig kell, hogy legyen, hogy akár egyenként is visszaállíts fájlokat :D
2014. júl. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!