Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Valaki ismeri ezt a hosting...

Zozo1996 kérdése:

Valaki ismeri ezt a hosting szolgáltatót? Aki igen, mi a tapasztalata? (www.varmolhost.hu)

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

megnéztem az oldalukat

Egyből egy cset ugrott fel. Írtam is nekik most este fél 10-kor.

Megkérdeztem, hogy saját vagy bérelt szerverük van, és írták h nem az övéké.

Nagyon dícséretes, hogy tényleg este fél 10-kor is azonnal visszaírtak, de vélhetően egy induló vállalkozás

2014. ápr. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ma reggel óta állnak. Az összes ügyfelük kergeti őket, telefonjuk kikapcsolva. A hu.dotroll.com viszonteladói, de vagy összekülönböztek, vagy nem fizettek ki valamit, mert a DotRoll kihúzta alóluk még a saját oldalukat is. Szóval sajnos most épp Ők nem anniyra ajánlhatók.
2014. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 MarketingeR válasza:

Valóban letiltották, minden előzetes jelzés nélkül az összes tárhelyüket és parkolópályán van az összes domain is.

A DotRoll-nál viszont jó fejek voltak, aki ilyen bajba jutott annak készségesen segítenek. Eddig annyi történt, hogy kérték, hogy egy e-mailt írjak nekik amiben a domain neveim vannak. Ha lesz valamilyen fejlemény, akkor jelzek!

2014. júl. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 megyerklima válasza:
Én ma délelőtt 11 órakor döbbentem rá, hogy mi van amikor egy optimalizálással foglalkozó emberrel leültem az oldalaimat megnézni. Két darab weboldalam nem elérhető azóta sem, ez napról napra pénzben kifejezhető veszteség - az oldalak biztonsági mentése is ott van plusz egy domain, plusz egy másik odairányítva. Nem lenne evvel baj de úgyszintén, nem lehet elérni őket. Már csak a facebook oldaluk működik. Most hogy visszanéztem, már gyanítom mi van. Remélem hamar elő fognak kerülni, mert különben meg kell keressük őket! Szombathelyen is megoldom könnyedén.
2014. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 MarketingeR válasza:
A domreg@dotroll.hu e-mail címre kell írni egy levelet, és nagyon készségesek, nekem is néhány órán belül visszaállították az összes oldalamat (www.snaf.hu www.premiumseo.hu stb.) és lehetővé tették, hogy augusztus 1-ig keressek egy másik tárhelyszolgáltatót, valamint hogy lementsem az adataimat. Innen is köszönöm nekik a segítséget. Mindenkinek ezt javaslom, és részemről nem érdekel, hogy helyrehozzák-e a dolgot, soha többé ezzel a tárhelyszolgáltatóval nem állok majd kapcsolatban.
2014. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nem is működnek...
2017. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!