Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Bizonyos oldalakat nem tölt...

Bizonyos oldalakat nem tölt be a böngésző?

Figyelt kérdés

Bizonyos oldalakat nem hajlandó betölteni a firefox (gmail, facebook) és ott is ahol betölt, vagy marha sokáig, vagy örökké forog még a kis zöld kör, hogy tölt...

Próbáltam IE-vel is, ott se tölti be őket, töröltem az előzményeket, cookie-kat, catch-et, mindent, vírusírtó kikapcs, úgy se jó, új program meg nem lett telepítve a gépre. Néha ha olyan kedve van, akkor betölt, kicsit működik, aztán megint elszáll... A házban lévő másik laptopon is ugyan ez a helyzet.

Néha csak végtelenségig tölt, máskor megáll arra hivatkozva, hogy túl sokáig nem válaszolt az oldal...

Valami ötlet?



2014. júl. 31. 07:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Hopp, na igen, most produkált még egy ilyet a gép:

[link]

Ezt már előző napokban is felhozta, ha az ember rámegy az OK-ra vagy nem történik semmi, vagy feljön egy gyanúsan nem is adobe flash playeres official site.. Nyilván nem töltöttem le onnan semmit.

2014. júl. 31. 07:08
 2/11 csacsi2 ***** válasza:

1) Takarítsd ki a böngészőt (ctrl+shift+del) törölj mindent, futtasd a ccleaner-t

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__52..

2) Frissítsd a bővítményeket (out of date)

[link]

2014. júl. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, nem a gépen van a hiba, mert másik laptopon is elszállt a történet. Sőt, az okostelefonomon se jó. Ha viszont az invitel helyett ugyanazzal a géppel t-home-os hálózatra mászok fel, akkor jó.
2014. júl. 31. 09:06
 4/11 csacsi2 ***** válasza:

Akkor a szolgáltató a ludas, vagy a hálózati kapcsolat beállítása (pl.: DNS kiszolgáló)

állítsd alapra a hálózatot (netsh int ip reset)

[link]

2014. júl. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, se a program se a manuális beállítás nem segített...
2014. júl. 31. 18:13
 6/11 csacsi2 ***** válasza:

végül az lesz hogy fel kell vedd a kapcsolatot a szolgáltatóval...

minden esetre figyelmedbe ajánlok egy programot:

Complete Internet Repair

ha ezzel sem lesz jó akkor csak a szolgáltatóval van gond!

Ez teljesen alapra állítja a windows hálózatot. A Tűzfalszoftver-nél ideiglenesen zavart okoz, de a 2. újraindítás után helyreáll!

[link]

2014. júl. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 csacsi2 ***** válasza:

Mielőtt lefuttatod készíthetsz vele visszaállítási pontot(commands->create system restore point), de nem okozott gondot úgy hogy mindent bejelöltem!

[link]

2014. júl. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Délután majd megpróbálom... Vagy inkább újra húzom a windows-t..

Mellesleg az invitellel már felvettem a kapcsolatot, 50 percnyi telefonos ügyfélszolgálattal való nyögdécselés után tovább irányítottak a helpdesk-hez. Azoknak ment ki email, jött egy befogadó levél válasz, azóta meg kripta csend és hulla szag... Majd ha netán válaszolnak egyszer, beírom ide is, hátha hasznos lesz másoknak...

Windows-t egyébként emiatt a felugrálós szutyok miatt fogom újra rakni.. Most is rámentem a gyakorikérdésekre, betölti az oldalt és megjelenik egy kis ablakocska, hogy a www.youtube.com webhely azt mondja, hogy az adobe flash-em out of date és azonnal frissítsem.. T.T Tegnapi víruskeresés talált 1 valamit, állítása szerint törölte, úgyfest mégsem. Az érdekesség, hogy a párom laptopján is felugrál, pedig nem volt kapcsolat a két gép között se pendrive-on se máshogy.

2014. aug. 1. 07:14
 9/11 csacsi2 ***** válasza:

futtasd le a malwarebytes-t is az bőven talál ha van veszélyes alkalmazásokat is!

[link]

Lehet átírta valami a hosts fájlt és dns gyorsítótár mérgezésed is van.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__55..

Érdemes megnézni és kiiktatni az automatikus futtatásból az esetleges reklámprogramokat:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..

Többszörös fertőzés esetén viszont tényleg jobb a windows újratelepítése!

2014. aug. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nos, sikerült megoldanom a problémát, úgyhogy ígéretemhez híven leírom, hogy mi volt a megoldás:


Újra telepítettem a Windows-t, tehát volt egy teljesen szűz gépem, mindentől mentes, mégsem működött továbbra sem a két oldal, sőt, az a felugrálós szutyok amit a 2. kommentemben jeleztem is megvolt (Flash Player may be out of date -es). Úgyhogy elkezdtem arra keresni a megoldást a neten, hogy azt megszüntessem, gondolván a szolgáltató majd megoldja a lapok elérési gondját.

Pár programot lefuttattam a gépen, beállításokat csinálgattam, mind hiába, megmaradt a felugró szutyok. Végül ráakadtam arra a tanácsra, hogy fogja meg az ember a routert és dobjon rá egy nagy resetet. Na mondom üsse kő, haccójón.

Itt azért arra kitérnék, hogy egy rettenetesen pocsék ZTE W300-as inviteles szutykom van, a nagy reset után majdnem másfél órát szívtam mire újra életet leheltem bele. Közben az invitel telefonos ügyfélszolgálatától is segítséget kellett kérnem, persze nem tudtak adni, hogy miért? Mert a segédletük ROSSZ! Csak úgy alapból 2 kritikus fontosságú dolgot rosszul ír le (hogy mi a belépési felhasznév/jelszó a routerhez, valamint egy nagyon fontos beállításnál mást ír, mint amivel volt net). Azt meg már nem is jelzem, hogy lehülyéztek, hogy miért kellett resetelni, mert biztosan a szerelő olyan speciális beállításokat alkalmazott amiket én nem tudok (aki kb 55-60 éves volt, minden tiszteletem a korosztályé, de az, akinek kb 3 percet vesz igénybe begépelni, hogy 192.168.1.1 az tuti nem fog speckó beállításokat alkalmazni), és hogy mivel elcsesztem a routert, majd küldenek egy szerelőt 7000ért aki megcsinálja. Hát hogyne...

Szóóóóval summa summárum sikerült újra talpra állítani ezt a szánalmasan gagyi routert és láss csodát! Azóta beölt a gmail is, a facebook is, eltűnt ez a felugrós flash playeres szutymó is, sőt, azok a lapok is gyorsabban töltenek be, amik eddig egyébként működnek.


Tehát a routerem fertőződött(?) meg ezek szerint, bár ilyesmivel még sosem találkoztam, de megoldódott a gondom...

2014. aug. 2. 08:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!