Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magas ping, packet-loss, mi...

Magas ping, packet-loss, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Remélem jó helyre írom a gondomat, egy kis segítségre lenne szükségem. A szituáció a következőképpen néz ki, adott egy Wi-Fi kártya egy hálózattal, minden rendben, működik az internet, azonban a következő rendkívül irritáló problémával találtam szembe magam:



[link]


itt 6 képet láttok, a 2. 3. és 4. a problémám, valami oknál fogva időnként packet loss van, vagy nagyon magas ping. Egyszerűen nem vagyok képes rájönni, hogy mitől lehet. Eddig azt hittem azért, mert 4en használjuk a netet, de ezeket a képeket ma úgy csináltam, hogy senki nem volt itthon rajtam kívül és az enyémen kívül egy gép sem ment a lakásban. A szolgáltatóm UPC, illetve jelszóval védett, tehát elég valószínűtlen, hogy más is használja. Töltöttem fel más képeket is a gépről meg néhány infót, nem tudom mi mással szolgálhatnék ami hasznos lehetne, hogy segíthessetek valami megoldással előállni. Ha van valami kérdés, vagy valamit meg kéne még mutatnom, írjatok követni fogom a posztot. Előre is köszi.


UI: Legjobb tudomásom szerint nincsen semmilyen vírus a gépemen, két víruskergetővel is átlestem.



2014. júl. 31. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

A képek nem jönnek be.

Így látatlanban: Töltsd le az InSSIDer c. programot, nézd meg, hogy melyik 2,4 GHz-es csatorna szabad és arra állítsd a wifidet.

G.

2014. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz linket küldtem valamiért, itt a helyes: [link]
2014. júl. 31. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!