Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki, aki otthon van a...

Valaki, aki otthon van a fájlmegosztásban?

Figyelt kérdés
Van 2 gépem(1 laptop(win8) és 1 asztali pc(xp)). Tp-linkes routert használok. A laptoppal wifin keresztül csatlakozom a netre , a pc-vel kábelen keresztül. Hogyan tudnék fájlokat átküldeni neten keresztül oda-vissza.

2014. aug. 10. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Torrent, e-mail melléklet, Google Drive, Dropbox, OneDrive, FTP, HTTP, ...
2014. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gábor_79 ***** válasza:

Azt érdemes lenne kipróbálni, hogy közvetlen a két gépet kötöd össze az intenetkábellel. Akkor úgynevezett otthoni hálózat lesz. Persze be kell kapcsolni a használni kívánt mappáknál a megosztást, meg ilyesmi. [link]

2 éve csináltam ilyet két asztali géppel. Az egyiken Xp volt 12 éves, a másik új Win 7-sel.

Persze olvasgattam előtte, most nem emlékszem minden részletre, de két win 7-et összekötni egyszerűbb.

2014. aug. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bár ez 7-re vonatkozik, de jó lehet a 8-ra is: [link]
2014. aug. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 8-ra meg is találtam: [link]
2014. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom a lehetőségeket. Úgy szerettem volna, hogy legyen egyfajta megosztott mappa a pc-n, amibe ha belehúzom a fájlokat akkor észlelem a laptoppal és át is tehetem arra.
2014. aug. 11. 14:31
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:
A Google drive, ami említve is volt első körbe, az ilyen, azaz így működik (emlékeim szerint). Ha be van kapcsolva a szinkronizálás, úgy egyből küldi a gépedre a változást, vagyis az új fájlt. Amikor megjelent én akkor próbáltam, de még kiforratlan volt és nálam valami nem stimmelt. Azóta is hanyagolom.
2014. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi..megnézem..
2014. aug. 12. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!