Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hatalmas hülyeséget csináltam!...

Hatalmas hülyeséget csináltam! Mivel hozható helyre?

Figyelt kérdés

Feltöltöttem egy képet az egyik megosztó oldalra. (www.képfeltöltés.hu). Pár perccel később már nagyon megbántam. Az arcom nem, a háttér nem látszik. Írtam az oldal üzemeltetőjének, hogy szedjék le a képet. Mennyi időnként törlik őket? Hogy szedhetem le? Milyen problémám származhat belőle? (Nyilván felismerni nem tudnak, de jelenleg rettegek.) Valami megoldás?


Nagyon köszönöm, 17/L. (Igen, tudom mit követtem el, soha többet. Nagyon megbántam!)


2014. aug. 10. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Te is tudod törölni a képet.
2014. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogy lehet torolni?
2014. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert a feltöltéshez nem kell regisztráció, ezért nem tudok vele kezdeni semmit. :(
2014. aug. 10. 15:13
 4/12 A kérdező kommentje:
#2: Sajnos én sem tudom. :(
2014. aug. 10. 15:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az oldal üzemeltetőjének küld el a pontos linkjét a képnek, és kulturált formában kérd meg őket a kép eltávolítására!


És ne izgulj, nem sokan töltök azzal a szabadidejüket, hogy a képfeltöltés.hu-ra feltett képeket böngészik, arra meghogy valami ismerős meglássa szinte semmi esély!

2014. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az upload oldal alján van olyan, hogy "Feltöltött albumok / képek adminisztrálása". Úgy látom nem kell oda semilyen jelszó, csak az email címed. Ott nem tudod törölni?


Egyébként nem kell követtél el semmit. Nem lesz belőle semmi bajod. Ha meg is osztottad a linket, akkor maximum néhány éretlen ismerősöd köpköd egy kicsit. Ez legyen a legnagyobb bajod az életben.

2014. aug. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Írtam az oldalnak, elküldtem a linket is, szerintem teljesen kulturált levelet írtam.


Kipróbáltam, amit az utolsó írt, de az valami album feltöltésre szolgált, nem törlésre, de nagyon köszönöm!


Nem osztottam meg, így szinte kizárt, hogy lássák az ismerőseim. A megtekintéseket számlálja, megnéztem 9 volt, abból kb. 5 én voltam a folyamatos ellenőrzés miatt.


Nagyon hálás vagyok, hogy nem szóltok le, meg ilyesmik. Köszönöm!

Láttam azóta már több képet is feltöltöttek így talán nem is látják majd az enyémet. De elég kompromittáló fotó...:(


Sajnos a levélre még nem reagáltak, de bizakodó vagyok. Köszönöm!

2014. aug. 10. 16:37
 8/12 anonim ***** válasza:

6. vagyok. Kipróbáltam az adminisztráció funkciót. Törölni nem lehet a képet, de a listából el lehet tüntetni (vagyis a google sem fogja megtalálni).


Ha meg van még a levél, amit kaptál a feltöltésről, akkor kattints a linkre. A státuszt állítsd át "None"-ra vagy "Deaktivál"-re (nem tudom mi a különbség). Nyomd meg a módosít gombot. Ezzel kész vagy, eltüntél a listából.


Ha nincs már meg az eredeti levelük, akkor használd az adminisztráló funkciót:

-Menj a böngészőben ide: [link]

-A lap legalján, a "Feltöltött albumok / képek adminisztrálása" cím alatt írd be az emailcímed, írd be a captcha szöveget, majd nyomd meg a Küldés gombot.

-Kapni fogsz egy emailt, benne az "Admin oldal" nevű linkkel. Arra kattints rá. Innentől lásd amit felül írtam.


Persze attól, hgoy eltűntél a listából, ha valaki tudja a kép URL-jét, még elérheti. Onnan az üzemeltetők biztos fogják törölni, ahogy megkérted őket emailben, csak gondolom hétfőn, munkaidőben.

2014. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nagyon köszönöm, de ha nem regisztráltam az oldalra? Reg. nélkül töltöttem fel a képet, így nem kaptam semmilyen linket. El is felejtettem, hogy ma vasárnap van, igazad van, remélem holnap jeleznek. Hálás vagyok! :)
2014. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Másik fiókból írtam (biztos láttad a másik kérdésem, az időkorlát miatt csak másik fiókból tudtam új kérdést írni.) Elnézést!
2014. aug. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!