Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hülyeséget csináltam?

Hülyeséget csináltam?

Figyelt kérdés

Lányom 8 honapos 3 napja lázas sajnos állandoan cicin van ami jo mert van tejem azon kivül semmit nem fogad el még vizet seigy vettem tejpépet szerintetek megette? amit régebben imádott hát nem . sose volt cumis üvegje de most eyett elövettem csináltam rá nagyobb nyilást és abba tettem higitott tejpépet és azzal megetettem

hogy ne csaK TEJ legyen benne fözelékkel is igy szeretném

most se kanálal se pohárbol nem aklar inni


2013. okt. 31. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen hülyeséget csináltál
2013. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Szörnyű tett!!!!
2013. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Jajj hagyjad már.Régen szinte mindenki így csinálta láz mentesen!!!Abból a generációból nem 1 ismerősöm van, és mindegyik evőeszközzel eszik..hála az égnek..mert azért közel a 40-hez lehet hülyén néznének ki cumisüveggel a szájukban!! :D

Ha már nem beteg, akkor szépen térj vissza az alap tervhez..próbálkozni kell..8 hónapos könyörgöm...

2013. okt. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%
Ha lázas, és nem kell neki más mint az anyatej akkor felesleges erőltetni. Majd ha meggyógyul, és igénye lesz rá akkor eszik mást is.
2013. okt. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!