Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » HELP! A számítógépemen be van...

HELP! A számítógépemen be van állítva h este fél 10kor kikapcsoljon az internetem. De nem szolgáltatós dolog, mert tesóm gépén nem. Ezt hogy lehet kikapcsolni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tesódat vagy szüleidet, hogy mit állítottak be.
2014. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Másik tesóm állította be, de ő nem fogja kikapcsolni... :P
2014. aug. 21. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk 21:59-kor állítsd át a rendszeridőt... és amikor végeztél, visszaállítod az aktuális időre.
2014. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

(#3 vagyok)


Ja, FÉL 10-kor kapcsol ki, akkor 21:29-kor vagy előtte állítsd át.

2014. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(#3 vagyok)


Egyébként meg a feladatütemezőben kutakodnék. Vagy a router admin felületén. Jobban belegondolva én inkább a router-re tippelnék, amit viszont a gép idejének állításával nem fogsz kijátszani (azért próbáld meg), meg nyilván az admin felületen jelszó van.

2014. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!! igazad volt, router beállítás :D (mert tudom a jelszavát, csak tesóm azt nem tudja h én tudom) és gonosz voltam, és kikapcsoltam 3:) mind1 még 1x köszi )
2014. aug. 21. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!