Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most akkor hogy is van ez a...

Most akkor hogy is van ez a torrentezés tiltása dolog, mi az igazság?

Figyelt kérdés

Nos volt alkalmam elbeszélgetni két internetszolgáltótval is, az invitellel meg egy kis mezeivel aki tőlük bérli a vonalat.. a kis szolgáltatónál azt mondták, hogy bár törvény szerint tiltani kellene nekik a p2p protokollt, ők nem teszik, az invitelnél meg az ellenkezőjét mondták, hogy törvény szerint nem tilthatják, és ha tiltanák megbüntetnék őket...


Most akkor melyik mondott igazat? Mi az igazság?



2014. aug. 6. 13:08
1 2
 1/17 soccerway ***** válasza:
100%
a lényeg az hogy maga a torrent technológia legális, így nincs miről beszélni.
2014. aug. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Tudomásom szerint minden tartalmat le lehet tölteni büntetlenül (kiv. a szoftvereket), ha: nem osztod meg, nem töltöd fel sehová, azaz csak magáncélra használod.
2014. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A leírtak a fizetős tartalmakra értendők.
2014. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2014. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
meg a másik, ami még zavar, volt aki azt mondta nekem hogy maga a torrent nem illegális, hanem onnantól lesz illegális, ha olyat szedek le amiért fizetni kéne, pl ha leszedek egy filmet az illegális, ha viszont pl olyan programot szedek le mint a ccleaner, amit a piriform oldaláról is le lehet szedni ingyenesen az már nem illegális.. vagy ha leszedek egy windows telepítőt, még az sem az hanem az is onnan lesz illegális ha szedek vele aktivátort is vagy serialt hozzá...
2014. aug. 6. 13:30
 6/17 soccerway ***** válasza:
hát igen, fizetős program használata ingyen az nem legális, de ugye mégis sokan használnak windowst. Szóval ahogy érzed, de büntetésre ne számíts.
2014. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mármint hogy ne számítsak büntetésre? ha freeware ként használom a letöltött programokat, és a lejáratkor újrarakom, mint pl a windowst havonta?
2014. aug. 6. 13:41
 8/17 A kérdező kommentje:
úgyértem a torrenten leszedetteket...
2014. aug. 6. 13:41
 9/17 soccerway ***** válasza:
nem az a lényeg honnan töltöd le, torrentről vagy máshonnan, hanem ami fizetős, tehát pénzért árulják, nem használhatod ingyen.
2014. aug. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ezt tudom, de ha próbaverziósként használom és a lejárat után ujrateszem azért is szólhatnak?
2014. aug. 6. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!