Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik az a magyar időjárás...

Melyik az a magyar időjárás előrejelző portál, amelyik a leghamarabb frissül? Vagy ugyanabból az adatbázisból dolgoznak?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 07:03
 1/2 nlorant82 ***** válasza:
www.idokep.hu/ frissül a leggyakrabban jobb mint az állami! Nem egy adatbázisból dolgoznak! Az állami www.met.hu/ ritkán frissül és hibás is a villámcsapás óta mert van amikor zöldet mutat vagyis veszélyes időjárási jelenség nem várható de volt amikor ennek ellenére veszélyes időjárási jelenség volt majd ezt ök is jelezték a honlapjukon is mégis zöld riasztás volt kiadva és nem sárga csak ha rá kattintottál ott látszott a sárga riasztás! Tehát hibás a programjuk az állami meteorológiai szolgálatnak! Én a civil Időképet szoktam nézni mert az pontos és jobb is mint az állami! Pontosabb mert felhasználok osztják meg az adatokat saját berendezésről továbbá ezekből az adatokból sokkal jobb program csinál térképet mint az állami! Az állam fejleszthetne már a rendszerén elvégre is 2014 van! Utca szintű villámtérkép, pontos településekre lebontott felhő és eső térkép tehát látszana az utca mint a Google térképén és felette lenne az a kék zöld stb. színű felhő térkép ami jelzi az esőt úgy ez lenne a villámlásnál is akár még a távolságot is kiríhatná ha pl:Az utcámra kattintok a térképen! Most csak egy két település név van fent de nem lehet nagyítani és a településen belül sem látod a felhőt ép melyik utcát éri el! Ezek hiányosságok az állami rendszerben az időkép próbálja ezeket is megoldani ők legalább fejlesztenek de civil pénzből és pont ezért nem értem az állam rendszere miért nem profibb mikor az államnak sokkal több pénze van de csak egy ezeréves rendszerre telik még normális villámvédelmük sincs mert beléjük csapot a villám és a berendezéseik nagy része tönkre ment na ez az állami rendszer! Ezért nézem az időképet az jobb! Én az Időképet javaslom az legtöbbet frissül mindegyik közül!
2014. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezen a kettőn kívül van még más is nem?
2014. aug. 27. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!