Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit jelen az, hogy napári...

Mit jelen az, hogy napári egyezés van az évek és napok között?

Figyelt kérdés
(bocs a kategóriáért, de alig működik a laptop érzékelője)

2014. jan. 25. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem a kategóriával van a probléma, hanem az érthetetlen kérdéssel. Fuss neki még egyszer.
2014. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy versenyfeladat.Leiner Laura-Szent Johanna Gimi. Ez egy lány naplója, amibe nem írja az évszámot, csak azt hogy pl. Január 14 PÉNTEK... és az volt a kérdés, hogy melyik év Január 14 Péntekje. És miért? Én meg kikutattam, hogy 2008, és azért, mert abban abban az évben esik péntekre január 14-e. Csak ezt nem tudom úgy megfogalmazni, hogy nem csak január 14-ére vonatkozzon, hanem minden napra... Érted?
2014. jan. 27. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem igazán.

Ha egy évben egyetlen dátum ugyanarra a napra esik, mint mondjuk az idei évben, akkor az ÖSSZES dátum köteles ugyanarra a napra esni, mint az ideiben. Ebben semmi csodálatos nincs, csak az, hogy a szerző nem hasraütéssel írt dátumokat. Nyilván, ha január 6. kedd, akkor 7. meg szerda, nem? Kivétel csak akkor lehet, ha az egyik év szökőév, a másik meg nem.

2014. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár menni fog, köszönöm. Ez a dátum szó hiányzott. :)
2014. jan. 29. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!