Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayról ha szeretnék vásárolni...

Ebayról ha szeretnék vásárolni 1.95 dollárért, akkor mennyi plusz költséget von le a bankszámláról?

Figyelt kérdés

2014. aug. 27. 17:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy Paypallal vagy bankszámláról éri meg jobban?
2014. aug. 27. 17:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Plusz költséget nem tudok, de csinálj egy virtuális bankkártyát
2014. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 pinkpancser ***** válasza:

Csak a termék árát és a szállítási díjat kell fizetned (sok termékénél free shipping van, vagyis az ár tartalmazza a szállítási költséget is). Ezen kívűl más költség nincs, kivéve drága termékeknél, ha túlléped a vámmentesség értékhatárát.

Fizetni pedig csak paypal-el! Ezzel a vásárlót védik, tehát ha az eladó ragaszkodna a kártyához, akkor inkább vásárolj mástól.

2014. aug. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Pinkpancser értem, köszi, csak azt hittem von le költséget, mert pl ha Otp bankszámláról utalok más bankszámlára, akkor von le pár száz ft-ot. Még egy utolsó kérdés: Paypallra ma regisztráltam, és írta hogy levesz 400 ft-ot és a tranzakciónak lesz egy kódja, amit megtudok nézni az OTP netbankomba, és azt a kódot majd bekell irnom a paypall hitelesítéséhez. Ez a kód azonban még nem jött meg a netbankba, nem látom sehol. Kell várni pár napot? Nem tudod esetleg?
2014. aug. 27. 17:31
 5/5 pinkpancser ***** válasza:

Ez változó. Nekem 1 óra alatt megvolt, haveromnak 2 nap.

Ha pedig vásárolsz vele, akkor az olyan, mintha pl boltban fizetnél a kártyáddal, tehát általában plusz költsége nincs. Max a dollár/forint átszámítás miatt lehet picivel másabb a vége.

Ha pedig azt akarod, hogy ne lehessen többet levonni, akkor állíts be a kártyán vásárláshoz limitet.

2014. aug. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!