Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az aliexpress-ről csak bankszá...

Az aliexpress-ről csak bankszámláról lehet vásárolni?

Figyelt kérdés

Paypal-t nem lehet használni?

Akkor itt mi a garancia, hogy ha nem érkezik meg a termék, akkor nem tudom visszakérni a pénzt mint a paypal-on!?



2014. márc. 29. 17:30
 1/4 anonim válasza:
Az eladó csak akkor kapja meg a pénzt ha te visszaigazoltad hogy megkaptad a terméket, és azt kaptad amit rendeltél, ha nem azt kaptad akkor "open dispute" ( nyílt vita) és vissza kapod a pénzedet, a csomagról ha megérkezett csinálj képet vagy videót és ha baj van csatold. Nekem semmi gondom nem volt még az Aliexpress-el
2014. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van,mint az első írja. Sokszor vásároltam már én is az alirol,de amikor nem kaptam meg a terméket,amit ok látnak a nyomkovetesi szám alapján,akkor rögtön vissza is utaltak a pénzem. 70vasarlasbol ,ha jól emlékszem 3x kellett vitát nyitnom és minden alkalommal vissza is kaptam a pénzem. Én nagyon szeretem az akit,mert sokkal olcsóbb,mint az ebay..
2014. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az tényleg igaz, hogy ha elkapnak valamit a vámon, és kiderül hogy hamis, akkor megsemmisítik?
2014. márc. 30. 16:41
 4/4 anonim válasza:
sziasztok... a maestero bank kártyán hol található a kártya szám?? mert 1x rendeltem onnan és el rontottam vmit..a 7000ft-om meg oda is lett viszont.. xD
2014. ápr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!