Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Google keresési felülete...

A Google keresési felülete (web, képek) miért váltott vissza az évekkel korábbi külsőre?

Figyelt kérdés

A képeknél is lapozni kell nem pedig folyamatosan legördíteni.

Egyik nap még a megszokott, másnapra pedig a régi.


Régen, mikor a váltás megtörtént, még lehetett változtatni, de most nincs semmilyen opció.


Hogy tudnám visszaállítani?


2014. aug. 30. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te nálad van valami gáz, hiszen az én böngészőmben teljesen jó. Milyen böngészőt használsz, és mit csináltál aznap, amikor még jó volt?
2014. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nálam is okésan működik
2014. aug. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem csináltam semmi szokatlant.

Böngésztem.

A mellbimbo.eu oldalnál vettem először észre, hogy a google keresési funkció nem dob ki találatot.

Ezután már egyik oldal sem akart betölteni.

Ekkor vettem észre, hogy valami nem stimmel a modemmel, mert nem úgy villogott ahogy szokott volt.

Újraindítottam de semmi. A telefon sem volt jó.

Ezután kihúztam pár órára, mialatt végeztem egy kis takarítást a gépen. Tudjátok csak a szokásosat: előzmények, cookik törlése, tisztító progikkal tisztítás, vírus irtás, töredezettség mentesítés, csak az alapok.

Mire végeztem mindennel, már a modem is jó volt.

Az oldalak újra működtek, csak a google maradt meg a régebbi (mára talán leváltott, vagy elavult) formájánál, mint azt fentebb említettem. Holott a hiba előtt a kéőpkereső az új folyamatosan lefelé gördítős formában élt már évek óta, nem pedig ez a lapozgatós volt. De a sima webess keresés is a régi formát hozza.

Az alapértelmezett böngészőm az Opera (fikázást kéretik mellőzni, nem tervezek Chrome-ra váltani). Valamint egy ősöreg firefox is ugyanezt produkálta.


Mi történt az Opera és a Google között egy nap alatt?

2014. aug. 30. 23:44
 4/13 A kérdező kommentje:

Ja!


Nekem úgy tűnik másnak is volt/van valami hasonló problémája:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__60..


Ok,ok ő is Operát használ, de mégis...?

2014. aug. 30. 23:46
 5/13 anonim ***** válasza:

Ez a dolog letiltott JavaScriptre utal.

Nézd meg a beállítások között, bár mivel több böngészőben is jelentkezik a hiba, elképzelhető, hogy valami vírus lesz.

2014. aug. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egy kicsit bővebben?
2014. szept. 1. 20:29
 7/13 anonim ***** válasza:
A böngésző beállításai között van olyan, hogy JavaScript engedélyezése. Ez egy kliens oldali programozási nyelv, ettől tudnak interaktívabban lenni az oldalak. Ennyi kb. neked elég, nem akarlak most bevezetni a rejtelmeibe.
2014. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A JavaScript engedélyezve van és volt is.


Régen volt a google-ban eg beállítás, hogy a régi vagy az új megjelenés legyen. Ezt már egy ideje nem találom.

Amúgy sem hiszem, hogy ez lenne.

Az avast és a COMODO Cleaning Essentials sem talált semmit.


Nem értem. Nem értem.

2014. szept. 1. 21:13
 9/13 A kérdező kommentje:
A Bing és a Yahoo jól működik.
2014. szept. 1. 21:20
 10/13 anonim ***** válasza:
2014. szept. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!