Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Munkahelyeken a főnök és a...

Munkahelyeken a főnök és a kollégák láthatják, hogy valaki milyen oldalakat néz meg a gépén?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 22:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha központilag megy a monitoring, akkor semmit nem ér az előzmények törlése (és ha már itt tartunk, a privát böngészés sem), mivel a kiszolgálón áthaladó forgalom kerül logolásra, nem pedig a gépeden nézelődnek.
2014. szept. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%
Még nem volt szó arról a lehetőségről (nem nagyon szokták mondjuk használni, de ki tudja...), hogy akár folyamatosan, bármikor, a tudtod nélkül akár valósidőben, akár felvéve is láthatja valaki, hogy éppen mi van a monitorodon. Amolyan Temviewer-szerűen. Sosem lehetsz eléggé biztonságban.
2014. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Használtok proxy-t? Ha igen, akkor gyakorlatilag csak egy másik gépen keresztül férsz hozzá a tartalmakhoz.
2014. szept. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Proxyról nem tudok.


Ha a Gmailt https-sel nézem, a leveleimet ugye nem tudják elolvasni? És ha a Google-t is htpps-sel használom, akkor nem tudják megnézni, mikre kerestem rá?

2014. szept. 1. 23:07
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Már írtam, hogy HTTPS-sel biztonságban vagy. Csak annyit látnak, hogy Gmailt nézel, de hogy azon belül mit, vagy milyen névvel jelentkeztél be, semmit. Mivel Google kereső is HTTPS-t használ, ezért azt sem látják, hogy mire kerestél.
2014. szept. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
#15 Szerintem azt látják, hogy mire keresett, hiszen a tartalom bár titkosítva van, viszont a keresési kifejezést az url-ben adja át.
2014. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én annak idején Wiresharkkal néztem, és nem látszott semmi sem.
2014. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. szept. 2. 20:09
 19/22 anonim ***** válasza:
mit köszönsz??
2014. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Munkahelyeken a főnök és a kollégák láthatják, hogy valaki milyen oldalakat néz meg a gépén?
2014. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!