Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most ez komoly? (YouTube...

Most ez komoly? (YouTube gyerektéma)

Figyelt kérdés

Ezt a videót véletlenül találtam, de...


Most komolyan? 6-7 évesen videót rakni YouTubera? 15 vagyok és még mindíg úgy érzem, hogy korai, de elkezdtem, és dolgozok is a videókkal. Sokat. De ilyenek mit keresnek a YouTubeon???


https://www.youtube.com/watch?v=u-Vw8FJ-AKI



2014. szept. 9. 20:38
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szakadok :D:D:D:D:D Ez nagyon édes :D Hát, ő nem nagyon tudja még szerintem, hogy mit csinál, ha ennyi idős lettem volna, lehet én is hülyét csinálok magamból, ha lett volna internetem abban az időben. :D A szüleinek kéne rá odafigyelni. Egyébként nekem is van csatornám, csak én 22 éves vagyok. :D:D
2014. szept. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát én 13 évesen kezdtem el videózni, és még szerintem az is kicsit korán volt, de ez kb hatévesen! Szakadok, ez oltári!!!!!!!!!


13/f

2014. szept. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ez engem is kiégetett...igen, sajnos minden nappal csak lejjebb lesz a színvonal :D igazából még véleményemet se tudom kifejteni róla, annyi minden kavarog egyszerre a fejemben, amikor erről elkezdek gondolkozni :D
2014. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A többi videója is haláli. "Véres utak"... :D
2014. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jóég. Ilyenkor azért tényleg jó lenne tudni, hogy a kedves szülő mégis hol a fenében van??? Nem az lenne a feladata, hogy védje a gyerekét??? Most ez nagyon felbosszantott. :(
2014. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én most sorvasztom az agyam, és elkezdtem keresni a direkt ilyeneket...már találtam egy 10 éves kislányt mersz vagy mersz videót vagy mit csinálni...:D

nem rosszból mondom, de nekem ilyenkor az bosszant fel, hogy akkor, amikor egy 30 éves férfi megkörnyékezi a drága gyermeket, akkor a szülő veri a legjobban az asztalt, hogy hát milyen világban élünk, undorító...fel sem merül benne, hogy esetleg ha a kölkének nem engedné, hogy mutogassa magát 11-13 évesen, akkor esetleg nem lenne ilyen gond :D én se régen voltam ilyen idős, engem valahogy sose környékeztek pedofilnak titulált emberek...:D érdekes...

2014. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az tényleg probléma, hogy erről a szülő vagy nem tud, vagy hagyja, hogy felkerüljön a netre. Tény, hogy nem árt vele senkinek, sőt, kifejezetten aranyos ahogy előad, de pár év múlva rettentően ciki lesz számára, hogy bárki megnézheti ezt. Szerintem senki sem szeretné a home videóit felnőtt fejjel az interneten látni.


Zárójelben megjegyzem, hogy lehet bármennyire fikázni a videóját, azért elég sokat elmond, hogy a magyar tizenéves youtube-osok 90%-ánál jobb képi beállításokat tud összehozni, érthetőbben beszél, és kreatívabb is, mint a százezredik gameplay-es, vlogos csatorna. Ennyi idősen :D

2014. szept. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
ilyenkor hol a szülő?
2014. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2014. szept. 12. 15:00
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért kicsit ironikus, hogy "youtube-szenny"-ezed, meg olyan leereszkedő gondolatokat fogalmazol meg, hogy miért nem szorítja ki az ilyet a youtube, miközben a te videódat is az előbb említett kategóriába sorolnám. Az egyetlen kvázi hasznos gondolat, hogy arccal készíti a videóit, és a szülőnek erre oda kéne figyelni, de a maradék 99% okoskodás. Valami oknál fogva elkezdesz szakzsargont szimulálni a hangsávval kapcsolatban, aminek semmi értelme sincsen, ráadásul a saját videódra se tudtál egy audio normalizálást megereszteni, ezért üvölt a youtube, és suttog a narráció. Felveted még a szerkesztés hiányát, miközben totál érződik, hogy nem szkriptet nem készítettél a videódhoz, és arra se vetted a fáradságot, hogy előre lementsd a youtube flv-ket, és ne élőben kelljen olyan nevetséges kijelentést tenned, hogy "na remélhetőleg elindul a videó". Tudom, nem kapcsolódik szorosan a kérdés témájához, de mégis úgy gondoltam, hogy leírom, mivel a kis srác ezerszer messzebb van a youtube-szemét jelzőtől, mint ez a videó, amit róla készítettél. Ezt meg ne vedd személyeskedésnek, ez csak egy tény :)
2014. szept. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!