Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Chrome egyik napról a...

A Chrome egyik napról a másikra lassan kezdte betölteni az oldalakat, miért?

Figyelt kérdés
Szóval a Chrome egyszer csak lassan kezdte betölteni az oldalakat. De csak akkor csinálja, ha új oldalt nyitok vagy ha egy másik oldalra akarok átmenni. Például e-mailről a google keresőhöz. Eleinte csak 5 másodperc volt, most már 1 percig tölti őket. Viszont ha egy honlapon belül kattintgatok (pl. youtube) akkor ott gyors. Valaki segítsen!

2014. szept. 18. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt, a végén már be se töltötte. Mint kiderült, szolgáltatói DNS szerverhiba okozta, a stick beállításaiból eltűnt a szélessávhoz tartozó két számsor. Az ESET blokkolta.

Újratelepítettem a sticket, beírtam a két számsort, kizárólag 3G, azóta rendben működik.

2014. szept. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi és ezt hogy kell újratelepíteni? Mert az ilyenekben nem vagyok jártas:)
2014. szept. 18. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ccleaner, Eszközök, Eltávolító futtattása. Ha ez megvan, bedugod a sticket az egyik USB portra és feltelepíti saját magát. De a tűzfalon engedélyezni kell.
2014. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi:) Ment a zöld kéz.
2014. szept. 19. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!