Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik előfizetést válasszam?

Melyik előfizetést válasszam?

Figyelt kérdés
[link] ezek közül kellene választanom, de nem tudom h példáil az 1 megás az esetleg elég lenne e vagy válasszam inkább az 5 megásat.igazából csak a napi dolgaimat megnézem, komolyann dolgokat nem csinálok a nettel.-nem töltögetek le játékokat filmeket- csak emailezés, zene hallgatás ezeket szoktam...
2010. jan. 21. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Óistenem...Externet. Ha rám hallgatsz akkor nem velük kötöd össze az életed. Én örülök hogy sikerült tőlük megszabadulnom mielőtt felakasztottam volna magamat. Lassúak, körülményesek, nincsen adminisztrációs, webes felület az ügyfeleknek, minden hetekig tart, sosem veszik fel a telefont. Ha van lehetőséged, keress másik szolgáltatót.
2010. jan. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha az 1 és az 5 megás közül kell választani,akkor nyugodtan lehet az 1 Mb-os is,bőven elég arra amit írtál./Nálunk is ilyen van,és hibátlanul lehet vele netezni/
2010. jan. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
digi
2010. jan. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
sziasztok! most externetünk van-néha lassú nagyon de kibírható-le fog járni a hűségidőnk.és az aproblémám h az eddigi 4750ftos havi díjat felakarják emelni 5990ftra.én pedig ennyit nem fogok kifizetni erre a "luxusra".ezért nézegettem h valami olcsóbb díjcsomag esetleg van e. amúgy upc a tv előfizetésünk és én szerettem volna az internetüket is de nincs kiépítve a hálózat-Kecskemét mellett lakunk- a vodafonos sincs azt is néztem.vezetékes telónk nincs így nem lehet azzal egybekötött net..szóval tanácstalan vagyok......
2010. jan. 21. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!