Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik előfizetést válasszam...

Melyik előfizetést válasszam 3g-hez és lebeszélhetőséghez?

Figyelt kérdés

iphone 3gs-hez kéne valami jó előfizetés. fogalmam sincs, hogy mennyit fogok netezni! 5000 Ft a határ, annyit tudok havonta rákölteni és azt ki szeretném használni!

ezeket néztem:

Telenornál 3-as díjcsomag: [link]

T-mobilnál: [link]


Mindennap a szokásos lenne: édesanyámat hívnám 5 percre illetve ha kell térképet, facebookot néznék. Messenger program van rajta, azt is használnám, nem tudom ez hány mb-ot jelent 1 hónapra illetve ha facebookon chatelek?!


2011. júl. 25. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért szerintem felesleges ekkora tarifacsomag. A facebook a 0.facebook címen úgyis ingyenes, a Messengerre számolhatsz 10 kB/6 perc adatforgalmat. De ha emaileznél, a frissítés kliensen keresztül is csak 20 kB. Tehát nincsenek olyan nagy adatmennyiségek, amíg nem youtube-ozol.
2011. júl. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mindennapos használatban lesz a 3g! párom 1 hét alatt 70 mbot elhasznált és a jutub nem ment!
2011. júl. 25. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Az iPhone nem tudom mennyit használ el a folyamatos csatlakozással, én androidon csak akkor kapcsolom be, ha szükségem van rá, és akármit csinálok, nem tudok havi 35 MB fölé menni. :) Csak ezért gondoltam.
2011. júl. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem :)

mondjuk a jutubozás viszi a legtöbb megát szerintem. de minek? zenét letöltök és annyi :)

nekem igazából csak tájékozódás miatt, hogyha kell mennem valahova, vagy gyorsan írni valakinek levelet-vaterázom-.

2011. júl. 25. 20:58
 5/6 anonim ***** válasza:

500 mega sok. igaz nekem nem 3gs volt, hanem 3g. nekem 100 megás bevállt, úgy hogy folyamatosan kapcsolódtam facebook-ra(frissítéssel) illetve a messenger is sokat használ, persze már amelyik(ebuddy-s van fenn, az lehet nem annyit, de ha a windows live messenger van, az generál rendesen adatforgalmat)

igazából kötelező neked előfizetésesnek lenned?

mértnem leszel kártyás? akkor a go net M-et külön, 1000 Ft. és nincs túlforgalmazás, hanem a 100 mega után leviszik a sebességet(szerintem ahol nincs 3g lefedettség, ott majdnem használhatatlan, de biztonságosabb, ha elfeledkezünk a nagy netezésbe, és túllépjük hirtelen a 100 megát)

2011. júl. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem iphone 4em van, média mánia s 5000ft

500mb minden belefér, 29 ft-s percdíj, 10 óra mobiltv , 50 ingyen sms

2011. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!