Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google chrome biztonságos...

A google chrome biztonságos kereső?

Figyelt kérdés
Mozilla firefox számomra lassú és gyakran lefagy. A google chromeról azt hallottam, hogy gyorsabb, de remélem nem vírusos.
2010. jan. 22. 16:15
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

"Kemény 3 oldal. Hát nem semmi! Szerintem is nekik hiszek majd, több millió emberrel ellentétben, aki minden nap használja a Google-t."



ráadásul több éves cikkek...

2010. febr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Miért te olyan okos vagy? A valós tényeknek fölösleges ellent mondanod. Fölösleges itt hitegetned magad. Attól még a google adatot lop. Nem bírod elviselni a valóságot.
2010. febr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

Alá tudod támasztani ?



Ennyí erővel minden más is adatot lop megsúgom neked lehet ez az oldal is lenyúlta pár cookidat és ip cím szerint rögzítették hogy erre voltál.

2010. febr. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:

Hahaha

Most is proxy szerverről írok, a sütik meg ideiglenesen maradnak meg nekem.


(Mit kéne alátámasztani? A tények stabil lábakon állnak.)

2010. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:

hát akkor hallod elég beszarilehetsz ha proxy alól irkálsz :D


A cookikat meg hiába törölteted így is úgyís elküldi a böngésző függetlenül attól hogy törlöd e őket a böngésző bezárásakor.



A FireFox elküld párat a GOOGLE-nak is egyébként .

2010. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:

Én blokkolom az összes sütit. Csak néhány oldalnak engedélyezem, annak is csak ideiglenesen.


A google-nak meg csak akkor küld sütit, ha be van kapcsolva a Safebrowsing szolgáltatás a Firefoxban (ugyanis a google csinálja a listát a veszélyes oldalakról) Ha valaki ezért kikapcsolja, akkor felteheti a WOT kiegészítőt a Firefoxhoz.

2010. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:

sütemények néllkül a legtöbb webes oldal behal. Azért n e vigyük már túlzásba a parát..


(nálam is korlátozva vannak a meglátogatott odalakra)

2010. febr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:

"(Mit kéne alátámasztani? A tények stabil lábakon állnak.)"


Olyan stabilan állnak, hogy még egy esetről sem hallottam, hogy a Google adatot lopna. Bár mi számít adatlopásnak? A buszvezető is lopja az adatot, ha látja, hogy én most leszállni kívánok és jelzek? Vagy a boltban lopja az adataimat az eladó, mert ha minden nap veszek egy kiflit, akkor tudja, hogy szeretem a kiflit.

2010. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:
Frappáns :)
2010. febr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

13:12

Ugye te sem gondoltad komolyan ezt a hülyeséget amit írtál?

2010. febr. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!