Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google chrome biztonságos...

A google chrome biztonságos kereső?

Figyelt kérdés
Mozilla firefox számomra lassú és gyakran lefagy. A google chromeról azt hallottam, hogy gyorsabb, de remélem nem vírusos.
2010. jan. 22. 16:15
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:

""Ezt neked is írhatnánk."

Te csak ennyit tudsz válaszolni. (De érvelni azt nem.)"


Te aztán k***a nagy érveket állítottál fel, hogy a Google Chrome sz*r...ekkora barmot.

2010. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

"Te aztán k***a nagy érveket állítottál fel, hogy a Google Chrome sz*r...ekkora barmot."


Te sẹggfej! Látszik, hogy te nem tudsz a tények ellen normális dolgot mondani, csak idegbeteg rohamaid vannak helyette. :)

2010. márc. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Te aztán k***a normális dolgot hoztál fel érvnek, egy bombagyáros oldalt, hát köszi, nálam nagyon jól működik a Google Chrome.
2010. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Te kụrvára nem vagy normális. Még 2 linket küldtem, amik a kérdés 2. oldalán vannak!
2010. márc. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Kemény 3 oldal...na húzd le magad az Internetet Explorer-rel.
2010. márc. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
jaj nem látjátok, hogy úgyse fog észre térni az a paranoiás? akárhogy bizonygatjátok, sose fogja elhinni! ne pocsékoljátok már rá az időtöket! a több millió user vs 3 kib**szott link (1 bombagyáros) közti verseny meg sztem elég egyértelmű...
2010. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Talán jobb lett volna, ha nem teszem fel ezt a kérdést, mert tudhattam volna, hogy csak veszekedés lesz belőle. :D

Végülis a Chrome-ot felinstaláltam, de nem sokkal utána le is töröltem. Maradok inkább a fagyos és kissé lassú Mozilla Firefoxnál, mert már megszoktam.

Szerintem az lesz a legjobb, ha mindenki azt a böngészőt használja, ami számára a legjobb. Amugy köszönöm a válaszokat és ezennel ezt a kérdést lezárom, vagy felőlem vitatkozzatok.

2010. márc. 8. 17:56
 48/56 anonim ***** válasza:

13:36

Most megmondtad a tutit, igaz-e? :)


17:01

Te se vagy normális.


"több millió user"

Persze. Sok az olyan nemnormális fanatikus, mint te. Titeket könnyen manipulálnak.


"3 kib**szott link"

Van több link is, de én nem fogok fáradozni fölöslegesen nektek, mivel keserű az igazság, ezért nem akarjátok elhinni. Én meg leszạrlak titeket, a Chrome-val együtt. Ti bajotok. :)

2010. márc. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

"Sok az olyan nemnormális fanatikus, mint te."


Te vagy beleb**ulva a Mozzilládba, téged zavar, ha valaki egy jobb böngészőt használ...

2010. márc. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
nah jó én kiszálltam a vitából, aki hülye, haljon meg! :)
2010. márc. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!