Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A google chrome biztonságos...

A google chrome biztonságos kereső?

Figyelt kérdés
Mozilla firefox számomra lassú és gyakran lefagy. A google chromeról azt hallottam, hogy gyorsabb, de remélem nem vírusos.
2010. jan. 22. 16:15
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
56%

14:17

Honnan veszed, hogy Firefoxot használok? Nem tehetek róla, hogy fáj neked az igazság. Én csak megpróbáltalak felvilágosítani. Tőlem azt használsz, amit akarsz. (Amúgy a Firefox és az Opera is jobb, mint a Google Chrome.)


18:25

Akkor öld meg magad. :)

2010. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Fájna, ha igaz lenne...Na én is kiszáltam, nem vagyok kíváncsi a hülyeségedre.
2010. márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim válasza:
A chrome a jó!!!!:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2011. márc. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
azta 68 százalékos ekkora paranoiás barmot XĐ
2011. ápr. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Mióta beépített Adobe Flash Player van a Google Chrome-ban, még jobb és gyorsabb lett.
2011. ápr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:

Szerintem inkább böngésző:)

Én egyébként nem preferálom , mert nem vagyok oda a túlzott minimalizmusért , bár adatvédelmi szempontból elfogadható böngésző lenne , de a fapadossága és fontos beállítások hiányai miatt nem használnám. Az Opera volt az a böngésző amit favorizáltam , de tavaly sajnos leállították a régi verzió fejlesztését. Az új Opera kezelőfelülete jelenleg még elég hiányos , de néhány év múlva talán ismét jó böngésző fog válni belőle. Na , persze csak akkor , ha addig nem állítják le a fejlesztését az alacsony felhasználói bázisuk vagy egyéb mondvacsinált indokok miatt.

Én Firefoxot és Operát használok , előbbi majdnem mindent tud amire szükségem van , utóbbi meg rendelkezik "rally móddal" amivel is adott esetben gyorsítani tudom a böngészést. Egy browser mellett nem tudnék leragadni , szerintem előnyösebb két különbözővel összedolgozni. Ami pedig a kérdést illeti , a chrome nem vírusos , ettől nem kell tartani , ha neked tetszik használd. Aki pedig paranoiás - de azért mégis egy chrome megjelenésű böngészőre vágyik- annak ajánlom ezt: [link]

Vagy egy Firefox motorú böngésző: [link]

Vagy akár az új operát is ajánlhatnám mivel az is chrome alapú: [link]

2014. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!