Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet sikeres a blogom?...

Hogy lehet sikeres a blogom? Ti milyen blogokat olvastok szívesen?

Figyelt kérdés

2014. okt. 11. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Számítástechnikai,híradástechnikai,politikai,entomológiai,názai,gázai,boncolásosat,értelmeset,magávalragadot.
2014. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A kulcsa az egésznek az, hogy szívesen írj. Akkor lesz igazán jó a blog, ha ez érződik is rajta. Nagyon fontos a kivitelezés. Könyveknél is először a borítót nézed meg és néha az alapján döntöd el, hogy elolvasod-e vagy sem. Ugyanígy van itt is. Legyen egyedi és szép a kinézete így már az első pillanatban elnyerheti az olvasó tetszését. Aztán jön egy igen fontos rész. A téma: Én azt tanácsolom, hogy ne egy tini életéről szóljon, mert abból már rengeteg van. Ugyanez vonatkozik a divatblogokra is. De persze, ha erről akarsz írni, akkor nyugodtan, hiszen az a legfontosabb, hogy neked tetszen. Bár szerintem jobban jársz valami egyedibb témával. És itt azért egy fontos tényező, hogy fiú vagy vagy lány. Én mondjuk szeretek olyan blogokat olvasni, ahol film/könyvajánlók vannak. Esetleg írhatsz olyat, hogy minden hónapban egy konkrét filmet/könyvet boncolgatsz. Írhatsz a jövendőbeli világról. (Ez például nagyon érdekes lehet.) Esetleg ma felmerülő problémákról (környezetszennyezés, egészségtelen életmód) Ha ügyes vagy, akkor csinálj kézműves blogot (saját ötletekkel) És ha tényleg azt akarod, hogy egyedi legyen, akkor az első lépés, hogy te magad találod ki a témáját.
2014. okt. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tinilány naplója?
2014. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hu
2014. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!